Avakin Life Apk indir – Mega Hileli Mod v1.048.05

Avakin Life Apk indir – Mega Hileli Mod v1.048.05

Avakin Life dünyasında sosyalleşmeye ve keşfetmeye hazır mısınız ? Üç boyutlu olarak tasarlanan oyunda gördüğünüz her konuma uğrayabilir ve sürekli güncellenen dünyayı keşfedebilirsiniz. Yaşadığınız yeri kişisel zevkinize göre dekore edebilir ve dairenizde partiler düzenleyebilirsiniz. Dairenizde veya diğer arkadaşlarınızın dairelerinde birlikte hareket edebilir, mobilyalarınızı yenileyebilir veya değiştirebilirsiniz. En iyi dairelerden oluşan bir sıralama sistemi de mevcuttur. Bu sıralamada üst sıralarda yer almak için çok çalışmanız gereklidir. Rol yapma türü oyunları sevenler için tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Gizli ögelerin kilidi açıktır. Her şeyi satın alabilirsiniz ( Sadece kendiniz görürsünüz.) Duvarların içinden geçebilirsiniz.

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 106 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Avakin Life oyununun tadını çıkarın.

Avakin Life Hileli Apk indir

bizi instagramdan takip edin;

Etiketler:android, android oyun, android oyun indir, apk, apk indir, avakin life, avakin life apk indir, avakin life full apk indir, avakin life hileleri, avakin life indir, avakin life mod apk, full apk indir, hileli apk indir, mod apk indir, oyun indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir