SimCity BuildIt (MOD, Para/Level10/Anahtar)

SimCity BuildIt Apk indir – Mega Hileli Mod 1.35.1.97007

SimCity bir tür şehir kurma oyunudur. Başkanı olduğunuz şehrinizi kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Vatandaşlarınızı mutlu etmek ve şehrinizi büyütüp geliştirmek zorundasınız. Gökdelenler, fabrikalar, evler, villalar, parklar gibi birçok yapı kurabilirsiniz. Elektrik, su, polis, itfaiye, çöp kamyonu gibi kurumsal yapıları kurarak vatandaşlarınızı ekstra mutlu edebilirsiniz. Şehrinizin büyümesi ile vergilerinizin artması sayesinde birçok pahalı yapıyı kurabilir ve halkınızın sizden hoşnut olmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça ayrıntılı olan SimCity, android şehir kurma oyunları arasında en popüler olanlardan biridir. Şehir kurma oyunlarını sevenler için tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Sınırsız para ve anahtar mevcuttur. Dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Online oynanamaz. Tüm sürümler desteklenmektedir. Tüm binalar en yüksek seviyeye getirilebilir.

Not: Oyuna girmeden önce internet bağlantınızı kesin. Eğer güncelleme isterse interneti açın ve güncelleme bittiğinde interneti hemen geri kapatın.

Gerekli Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Boyut: 132 Mb

Ayarlara gidin uygulamalar bölümünden oyunu bulun izinler kısmından wifi ve mobil veri iznini kapatın.Oyuna girin birkaç defa hata verecektir ama en fazla 4. denemenizde oynayabileceksiniz.

SimCity BuildIt HİLELİ APK İNDİR

Not: Eski hesabınızın güvenliğini almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir