home / Adventure / 60 Seconds Reatomized APK

60 Seconds Reatomized APK

60 Seconds Reatomized APK
  • Oylar: 15
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 9.26% 9.26%

Ekran görüntüleri

60 seconds apk

60 seconds reatomized apk

60 seconds apk Reatomized’ın bu yeni, iyileştirilmiş sürümünde Dolores, Ted, Mary Jane ve Timmy tekrar nükleer kıyamet ile karşı karşıyalar. 60 seconds reatomized indir Oyunda artık yüksek çözünürlüklü görsel desteği, yenilenmiş 2D grafikler ve el çizimi 3D dokular, yeni etkileşimli menü, iyileştirilmiş arayüz sistemi, teknik yenilikler ve tabii ki… yeni içerikler var!

YENİ OYUN MODU
60 seconds reatomized hile Hayatta Kalma Mücadeleleri! Farklı senaryolar etrafında dönen bir hikaye ile nükleer çölden kaçmak için!

YENİ FIRSATLAR!
60 seconds apk ile Nükleer çölden gösterişli bir şekilde kaçabilir misin?

YENİ İLİŞKİ SİSTEMİ
McDoodle aile üyeleri arasında daha fazla hikaye ve çılgın etkileşimler!

YENİ SESLER, ÇİZİMLER VE AÇILABİLİR GÖRSEL İÇERİK
ile nükleer sığınağına biraz renk kat!

YENİ BAŞARILAR!

Çarpışmaya sadece 60 saniye var ve evin içinde çılgınca bir koşuşturmaya başlayarak aileni ve faydalı kaynakları araman gerekiyor. Her şey sana karşı olacak; zaman, kendi mobilyaların, her oynadığında değişen ev… Ayrıca çok önemli bir karar vermen lazım: Yanına neleri alacak ve kimleri geride bırakacaksın?

Nükleer sığınağa zamanında ve canlı ulaşmak sadece başlangıç. Yanına aldığın kaynaklar ve kurtardığın kişiler hayatta kalma mücadelende hayati bir rol oynayacak. Her hayatta kalma mücadelesi farklı bir hikaye olacak, her gün yaşayacağın beklenmedik olaylar seni şaşırtacak. Tüm bu hikayeler mutlu sonla bitecek mi? Bu sana bağlı. Gıdayı ve suyu paylaştır, kaynaklarını en iyi şekilde kullan, zor kararlar ver ve hatta nükleer çölde keşfe çık.

Bol şans.

Diller: English, Français, Italiano, Deutsch, Español de España, 简体中文, 日本語, 한국어, Polski, Português (Brasil), русский, Türkçe

60 Seconds Reatomized APK
İNDİR 60 Seconds Reatomized APK 

Yorum Bırak