home / En İyi Oyunlar / Airline Commander APK 2022

Airline Commander APK 2022

Airline Commander APK 2022
  • Oylar: 70
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 25.48% 25.48%

Ekran görüntüleri

Airline Commander Full Mod APK

Yeni neslin uçuş simülatörü ile tanış. Havalan, yakın şehirdeki havalimanına uç ve iniş yap. Bir uçak filosu kur ve yönet. Ve bu sadece en gerçekçi uçak oyunlarından biri olan Airline Commander’ın size sunduklarının daha başlangıcı! airline commander full unlocked apk.

Uçuş özellikleri:
✈ Düzinelerce yolcu uçağı: türbinli, reaksiyonlu, tek katlı veya çift katlı.
✈ Dünyanın başlıca havalimanlarına doğru binlerce rotaya açılan taksi yollarına sahip düzinelerce aktarma merkezi.
✈ Yüzlerce gerçekçi havalimanı ve uçak pisti. Yüksek çözünürlüklü uydu fotoğrafları, haritalar ve her bölge ve havalimanı için dünya çapında navigasyon.
✈ Başa çıkılması gereken binlerce farklı durum.
✈ Gerçek zamanlı, gerçek havalimanları ile karada ve havada uçak trafiği.
✈ Navigasyon yardımı ile basitleştirilmiş uçuş sistemi veya ileri düzey kullanıcılar için uçuş simülasyonu.
✈ Gerçekçi SID/STAR havalanma ve pushback sistemli iniş prosedürleri, taksi ve kenetlenme imkânı.
✈ En iyi pilot olduğunu kanıtlaman için rekabet modu.
✈ Güneş, ay, yıldızlar ve gerçek zamanlı hava koşullarıyla günün gerçekçi zamanları.
✈ Özelleştirilebilir hava yolu logosu.

Havalanma zamanı!
Bu uçuş simülatöründe, büyük uçak kullanmayı öğrenmesi gereken yeni bir pilot olarak başlarsın. Tecrübeli bir pilotu dinle, havalimanından havalan, kokpitteki bütün kontrollere aşina ol ve güvenli bir iniş yap. Bir pilot lisansı al ve en gerçekçi uçak oyunlarından birinde kendi hava yolunu kurmaya başla!

Uçak filonu genişlet
Yeni sözleşmeler al ve gerçek zamanlı trafik ile gerçekçi hava koşullarında uç ve uçak filonu genişletmek için para kazan. Yeni bir uçak al – daha büyük bir uçak. Yeni uçuş rotaları seç, yeteneklerini geliştir ve bir pilot lisansı al. Bu uçuş simülatöründe ne kadar uçarsan hava yolu filonu genişletmek için o kadar seçeneğe sahip olursun.

Bu uçağın nesi var?
Çoğu uçak oyunlarındaki gibi her uçuş kolay değildir… Ve Airline Commander en gerçekçi uçak oyunlarından biri olduğu için, her şey yanlış gidebilir. Sensör hatası, göstergeler, ASM, yakıt tankları, iniş takımı ve motorlar. Flap, kuyruk dümeni, hava frenleri ve radar arızası. Rüzgar, türbülans ve çeşitli şiddet seviyelerinde sisten bahsetmiyoruz bile – bu, her uçuş simülatörü hayranı için gerçekleşen bir hayaldir. Sürükleyici, gerçekçi bir tecrübe arayan biri için.

Basitleştirilmiş bir uçuş sistemi
Özgün bir uçak simülatörü tecrübesi için hazır değil misin? Uçak oyunları zor olmak zorunda değildir. Basitleştirilmiş bir uçuş sistemi seç ve her havalanma ve inişte zaman kazan. Herkes başlangıçta bir uçak gemisi inişi yapmak zorunda değildir bu yüzden acele etme ve gerçek bir uçuş simülatöründe biraz daha hafif bir denemenin tadını çıkar.

Uçağını özelleştir
Uçuş simülatörü alanındaki oyunlar genellikle bir uçağı özelleştirmene izin verir ve Airline Commander bir istisna değildir! Filondaki her uçağın görünümünü değiştir ve başka hiçbir uçak oyununun sunamayacağı güzellikte 3D olarak tadını çıkar.

Airline Commander – başka hiçbir şeye benzemeyen bir uçuş simülatörü
RFS yaratıcılarının en yeni oyunu – Real Flight Simulator gerçekçiliği sıradan uçuş simülatörü oyunlarının seviyesinin üzerine çıkarıyor. İster deneyimli bir pilot olun ister uçuş simülatörü oyunlarında tamamen yeni olun, Airline Commander size uçuş heyecanını hiçbir uçak oyununda bulamayacağınız kadar hissettir. ŞİMDİ İNDİR ve uçmakla ilgili simülatör oyunları alanındaki en gerçekçi oyunlardan birinde bir uçak kullan.

Hata düzeltmeleri
Airline Commander APK 2022
İNDİR Airline Commander APK 2022 

Yorum Bırak