home / Aksiyon / Brawlhalla

Brawlhalla

Brawlhalla
  • Oylar: 90
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 29.58% 29.58%

Ekran görüntüleri

Brawlhalla APK

brawlhalla indir

brawlhalla apk, 80 milyondan fazla oyuncuya sahip, tam çapraz oyun ile tek bir maçta 8’e kadar çevrimiçi destekleyen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. Herkes için ücretsiz herkese katılın, dereceli maçlar için sıraya girin veya arkadaşlarınızla özel bir oda açın. Sık güncellemeler. 50 benzersiz karakter ve sayım. Gelin, Valhalla’nın salonlarında zafer için savaşın!

Özellikleri:

– brawlhalla hack Çevrimiçi Sıralamalı 1v1 ve 2v2 – Kalay’dan Platinum’a ve ötesine kadar sıralanmış merdiveni tırmanın! Düşmanlarla tek başınıza savaşın veya arkadaşlarınızla takım kurun. Yetenek seviyenize yakın oyuncularla sizi eşleştirir.brawlhalla apk hile
– Herkes İçin 4 Oyuncu Çevrimiçi Ücretsiz – Dört dövüşçünün girdiği, ancak yalnızca birinin kazanabileceği gündelik maçlar.
– Çapraz Oyun Özel Odalar – Tüm platformlarda 8 adede kadar arkadaşınızı çok çeşitli özel maçlara davet edin: 4v4s, 1v3, 2v2, FFA ve çok daha fazlası.
– Birçok Oyun Modu – Brawlball, Bombsketball, Capture the Flag, Kung-Foot ve daha birçok eğlenceli parti oyun modu ile her şeyi karıştırın.
– Eğitim Odası – Eğitim Odası içinde kombinasyonlar ve kurulumlar yapın! Ayrıntılı çerçeve verilerine, isabet kutularına, zarar kutularına bakın ve becerilerinizi geliştirin.

Artı: Sınıfının en iyisi izleme, maç kaydı ve tekrar oynatma. Onlarca harita. Tek oyunculu turnuva modu. Haftanın çevrimiçi kavgası. Deneysel mod. Hızlı çöpçatanlık için milyonlarca oyuncu. Düşük gecikmeli çevrimiçi oyun için bölgesel sunucular. Sık güncellemeler. Tonlarca e-spor etkinliği ve turnuvası. Klavye ve kontrolörler için mükemmel destek. Kariyer geçmişi ve harika ilerleme ödülleri. Dereceli sezonlar. Dost geliştiriciler. Eğlenceli, oynaması ücretsiz. Ve daha fazlası.

Ücretsiz Oynamayı Nasıl Yapıyoruz?

Brawlhalla’yı oynamak her zaman %100 ücretsiz olacak, hiçbir kazan-kazan avantajı ve sizi aksiyondan alıkoyan hiçbir oyun içi satın alma işlemi olmayacak. Premium içeriğin hiçbiri oyunu etkilemez.

Oynaması ücretsiz sekiz karakterden oluşan Efsane Döndürme her hafta değişir ve herhangi bir çevrimiçi oyun modunu oynayarak daha fazla Efsanenin kilidini açmak için altın kazanabilirsiniz.

Ayrıca, şimdiye kadar yaptığımız ve oluşturacağımız her karakterin kilidini hemen açan “All Legends Pack”imize de göz atabilirsiniz. Sonsuza kadar. Oyun içi mağazadaki “Efsaneler” sekmesindeki her şey sizin olacak. Bunun Crossover’ların kilidini açmadığını unutmayın.

6.04: - YO JOE! Introducing the new Brawlhalla x G.I. Joe, the latest Epic Crossover Event. - Allies turned enemies Storm Shadow & Snake Eyes are the newest Epic Crossovers, featuring unique Weapon Skins and Custom Signature FX. - New Brawl of the Week - Arashikage Showdown - a 4 player free-for-all in the Arashikage Dojo. Activate the pressure plates to catch your opponents in a trap. - Now you know, and knowing is half the battle! - For more information, go to brawlhalla.com/patch
Brawlhalla
İNDİR Brawlhalla 
Unlimited Money and Coins
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Ulimited coins
Brawlhalla v7.02.3 APK + OBB (Lasted Version)
İNDİR 723 MB

Yorum Bırak