home / En İyi Oyunlar / Cafe Racer APK

Cafe Racer APK

Cafe Racer APK
  • Oylar: 26
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 10.55% 10.55%

Ekran görüntüleri

cafe racer motor

Cafe Racer APK

Cafe Racer APK, uygun bir sonsuz motosiklet yarış oyunu olan Cafe Racer’ı sunar. cafe racer motor  ile Bisikletinizi virajlı yollarda sürün, benzersiz düşük poli grafikler ve çılgın derecede kişiselleştirme ile gerçekçi trafiği filtreleyin. Motosikletinizle zamana karşı yarışın, Sonsuz modda çarpmadan ne kadar uzağa gidebileceğinizi görün, serbest sürüşte rahatlamak için trafik yoğunluğunuzu seçin.

Cafe Racer Para hilesi Zamanlayıcı yok, yakıt barı yok, istenmeyen reklam yok, limit yok. Sadece saf motor sürüşü ve yarış eğlencesi.

cafe racer motor, motosiklet sürme deneyimini geliştirmeye odaklanan hevesli bir motosiklet tutkunu tarafından oluşturulmuş, oynaması tamamen ücretsiz bir çevrimdışı motosiklet yarış oyunudur. Gerçekten önemli olan şeye odaklanmanızı sağlayan basitleştirilmiş düşük poli bir dünyada gerçekçilik, eğlence ve heyecan sunuyor: binicilik.

Binicilerin sıradan banliyö motosikletlerini bir yarış kopyasına dönüştürdüğü, pistlerde değil, bir kafeden diğerine trafikle dolu açık yollarda yarıştığı 70’lerin Cafe Racer kültürünü keşfedin.

Bisikletinize binin ve yavaş bir sürüşten çılgınca yüksek hızlı yarışa, gerçekçi bir şekilde hareket eden trafikte ustaca sapmaya ve filtrelemeye kadar kendi hızınızı seçin. Tek veya çift yönlü trafik, çok veya tek şeritli yollar arasından seçim yapın, şehirler, ormanlar, köy yolları ve çöl ortamlarında gezinin. Hepsi muhteşem Low-Poly ayrıntı eksikliğinde.

Küçük 125cc tek silindirli bisikletlerden güçlü sıralı dörtlülere, boxer ve sıralı iki silindirli motosikletlere kadar çeşitli motosiklet türleri arasından seçiminizi yapın.

Bisiklet başına 1.000’den fazla farklı parça ile motosikletinizi dilediğiniz gibi özelleştirin. Onları benzersiz renk kombinasyonunuzda boyayın ve yaratıcılığınızı göstermek için resimlerini paylaşın.

Cafe Racer APK

Cafe Racer: Farklı bir sonsuz motosiklet yarışı türü

ÖZELLİKLER
– Gerçekçi sürücü hareketleriyle birinci şahıs görünümü
– Virajlı zorlu yollar
– Gerçekçi trafik simülasyonu (düzgün dalgın sürücülerle)
– Arkanızdaki trafiği kontrol etmek için çalışan aynalar
– Gerçekçi motosiklet hareketi simülasyonu
– Doğru gaz kelebeği kontrolü gerektiren uygun tekerlekler
– Motosiklet yalın sınırlarında kazıma kazıma
– Çılgın özelleştirme, bisiklet başına 1000’den fazla parça
– Filtreler ve efektlerle kapsamlı fotoğraf araçları
– Farklı modlar: Zamana karşı yarış, sonsuz veya serbest sürüş

Cafe Racer APK
İNDİR Cafe Racer APK 

Yorum Bırak