home / En İyi Oyunlar / Cafeland APK

Cafeland APK

Cafeland APK
  • Oylar: 35
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 12.59% 12.59%

Ekran görüntüleri

cafeland apk 2022
cafeland hile
cafeland apk 2023

Cafeland APK ile hayatının yemek yolculuğuna çık! Mutfakta bir world chef ol ve yemeklerinle burayı herkesin gözde mekanı haline getir! Başarılı bir restaurant işinin temellerini bugün at! UFAK BİR BÜFEDEN DÜNYACA ÜNLÜ BİR CAFE’YE!

Hayallerindeki cafe’yi tasarla ve dekore et! Leziz tatlıları ve içecekleri birleştir ve servis et! Müşterilerini memnun etmek için çeşitli yemekler pişir – Cafeland’in yaratıcılarından, yeni ve eğlenceli bir cooking macerası!

cafeland apk’de onlarca nefis yemek tarifi var! Tatlı, burger, cupcake, çorba, pizza ve fast food gibi birçok seçeneğin arasından istediğini pişir! Yüzlerce güzel ve yeni eşyayla restoranını süsle! Kendi cafe world işini kurmaya hazır mısın? Şimdi Cafeland’de restoranını aç çünkü burası tam sana göre, şef!

Oyunla ilgili sorun mu yaşıyorsun? Ya da önerilerin ve yeni fikirlerin mi var? Oyundaki “Bize Ulaş” butonundan bizimle iletişime geçebilir veya e-mail atabilirsin: cafelandmobile@gamegos.com

©2016 Gamegos – Tüm Hakları Saklıdır

Many various types of furnishings and styles are available for your restaurant. Manage your cafe’s menu by selecting from a variety of delectable foods. Various kitchen additions allow for the preparation of even more delectable meals. Increase the number of clients you have by providing fantastic food and entertainment. In your own kitchen, you may become a gourmet expert! Create the café of your dreams with this game! Enter to win prizes by attracting the attention of celebrities. Get ahead of the competition in the catering industry! Become a 5-star chef in the comfort of your own home! Take care of the questions that have come in from the kitchen. Have a good time with your pals and work on being a social butterfly!
Cafeland APK
İNDİR Cafeland APK 

Yorum Bırak