home / En İyi Oyunlar / Car Parking 3D APK

Car Parking 3D APK

Car Parking 3D APK
  • Oylar: 31
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 21.63% 21.63%

Ekran görüntüleri

car parking 3d para hile

car parking 3d online modifiye apk

car parking 3d para hilesi

car parking 3d para kodu

Car Parking 3D APK Online Modifiye: Açık dünya multiplayer araba oyunu. Arkadaşlarınla birlikte gez, yarış, drift yap ve sohbet et. car parking 3d apk indir Yeni şehir ve yarış pistlerinde araba sür. Arabaların gerçek sesleri ile 27 farklı araba sür. Sayısız modifiye seçeneği ile arabanı modifiye et.

MODİFİYE SEÇENEKLERİ ve GARAJ: car parking 3d apk Performans ve nos yükseltmeleri ile aracının performansını arttır. Jant, boya, cam filmi, spoyler, tavan scoop ve egzoz seçenekleri ile arabana mükemmel görünüş kat. Süspansiyon yüksekliği, tekerlerin kamberini ve jant ofsetini ayarla. Arabanın plakasını değiştirebilir ve plakalığa kendi metnini yazabilirsin. Arabanın bagajına bass müzik sistemini yerleştirebilirsin. Park, sis, uzun ve kısa farlarını kontrol edebilir ve ledlerin rengini değiştirebilirsin.
MULTIPLAYER MOD: car parking 3d para hile Arkadaşlarınla çevrimiçi araba sür drift ve hız mücadelesi yap. Yeni eklenen yarış pistlerinde en iyi pist zamanı için mücadele et. Drift kralı olmak veya hızlı sürücüler arasında 1. olmak için mücadele et. Arkadaşlarına özel mesaj gönder veya tüm oyuncularla sohbet et. 4 farklı harita ile online oyun keyfini yaşa. Araba park etme multiplayer ile şehirde yüksek hızlara çık, yanla veya arkadaşlarınla konvoy yap.

KARİYER MODLARI, YARIŞ PİSTLERİ ve SERBEST MODLAR: 18 farklı modda yıldızları topla ve kazandığın ödüllerle arabanı özelleştir. Park etme, yanlama (drift) ve zamana karşı görevleri tamamla. Toplamda 560 seviye ile sürüş becerilerini geliştir. Yeni eklenen birçok serbest haritalarda arabanla gazlayabilir, drift yapabilir ve rampalardan atlayabilirsin.

ŞEHİRDE PARK ETME MODU: Yüksek detaylı binaların ve köprülerin bulunduğu şehirde yeni otoparklarda modifiyeli arabanı park etme deneyimi yaşa. Kazandığın ödüllerle arabanı modifiye et. Yeni navigasyon özellikleri ile şehirde gideceğin yeri bulmak çok kolay. Ayrıca içten sürüş kamerasına geçiş yapabilirsin.

Car Parking 3D APK

DRIFT MODU: Modifiyeli arabanla yanlayarak drift puanı elde et. Bonus drift skoru ve skor çarpanlarından geçerek drift skorunu arttır. 3 kademe hedef puanlarına ulaşarak yıldızları kazan ve seviyeleri tamamla. Gerçekçi araba fiziğiyle şehirde modifiye arabanla yanlayarak lastik yak.

ZAMAN YARIŞI: Şehirde belirlenen noktaya zamanında ulaş. Hedefi bulmak için yola çizilen okları takip et. Ne kadar az kaza yaparsan o kadar çok yıldız ve para kazanırsın. Finish bayrağına zamanında ulaş ve ödülü kazan.

PARK ETME: Kolaydan zora tam 400 park etme seviyesini tamamla ve sürüş becerilerini geliştir. Sürüş simülasyonumuzdaki en zor seviyeler otopark modunun ileri seviyelerinde bulunur.

car parking 3d online modifiye apk

PLATFORM MODU: Zorlu platformlarda çarpmadan hedefe ulaş. Platformda düşmeden rampaları ve dar alanları geçerek seviyeyi tamamla.

YARIŞ PİSTİ: Modifiyeli araban ile yarış pistinde en iyi süreyi elde et. Arkadaşlarınla piste çık ve sürüş becerilerini göster. Tünellerin ve köprülerin olduğu yüksek kaliteli yarış pistlerinde araba sür.

car parking 3d apk indir

LİMAN, ÇÖL, OTOBAN ve HAVALİMANI: Yeni eklenen serbest modlarda arabanı dilediğin gibi sür ve paraları topla. Yüksek noktalardaki paraları toplamak için rampaları kullan, rampalarda stunt yaparak ödül noktalarına ulaş. Çölde tepeleri aşarak paraları topla. Otoban modunda arabanın sınırlarını zorlayarak maksimum hıza ulaş. Daha yüksek hızlara çıkmak için performans yükseltmeleri yapabilirsin. Havalimanında uçakların arasında hem yanla hemde paraları topla. Akrobasi, yüksek hız ve adrenalin hepsini serbest eğlence modlarında yaşa.

SERBEST ŞEHİR MODLARI: Yeni eklenen devasa ve yüksek detaylı şehirde dilediğin gibi gez. Trafikteki arabalara çarpmadan yanla ve ortalığı dumana kat. Köprüler, caddeler ve park alanlarında gez.

YENİ ARABALAR: E30 E92 M3, Golf ve Doblo araba modelleri ile birlikte yeni jant ve boyalar eklendi.
Efsane tofaş şahin doğan, s2000, supra, civic ve birçok yeni araba modeli eklendi.

Car Parking 3D APK

oyuncuların 3D grafiklerle tasvir edilen araçları kullanarak park etme becerilerini test etmelerini ve geliştirmelerini sağlayan bir mobil oyun türüdür. Oyuncular, farklı araçları kullanarak çeşitli zorluk seviyelerine sahip park etme görevlerini tamamlamaya çalışırlar. Bu görevler genellikle belirli bir süre içinde aracı belirli bir alana park etme veya engelleri aşma gibi çeşitli becerileri gerektirir. Oyuncular, farklı kamera açıları arasında geçiş yapabilir ve farklı kontrol seçenekleriyle oynayabilirler. Ayrıca, başarılar ve liderlik tabloları gibi sosyal özellikler de oyunun bir parçası olabilir. Bu oyun türü, hem eğlenceli bir sürüş deneyimi sunar hem de park etme becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için bir platform sağlar.

Car Parking 3D APK
İNDİR Car Parking 3D APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
oyunu yükleyin girin ardından tüm araba paketlerini al diyin oyundan çıkış yapıp tekrar girin para 99 milyon olacaktır
Car Parking 3D Online Modifiye apk full
İNDİR 190 MB

Yorum Bırak