home / En İyi Oyunlar / Chapters MOD APK

Chapters MOD APK

Chapters MOD APK
  • Oylar: 687
  • Yorumlar: 1
Popülerlik 2.15% 2.15%

Ekran görüntüleri

Chapters İnteractive Stories Hile

“chapters interactive stories hile Her hikayede kendi yolunu seçmene izin veren interaktif hikaye oyunu Chapters ile kendi hikayeni belirle. chapters apk. chapters interactive stories hile. Romantizmden gerilime kadar uzanan bir aralığın içerisinde, mevcut ruh haline uyabilecek ve eğlenceli interaktif hikayelerin sayfalarında gez! chapters interactive stories 6.30 hile apk

chapters elmas hilesi Romantizm, fantezi, bilim kurgu, genç-yetişkin, komedi ve drama gibi serilerden oluşan son derece kaliteli koleksiyonumuz içerisinden kendi hikayeni seç! Chapters, en iyi yazarlarımızın, oynarken elinden düşüremeyeceğin kurgularıyla, kendi hikayeni seçtiğin oyunların benzersiz stillerini bir araya getiriyor! 

Chapters MOD APK Her hikayede seçimleri SEN yapıyorsun. Aşık olmak, sırları keşfetmek veya derin gizemleri çözmek gibi hayata dair zor seçimlere kendin karar ver! Seçimlerini akıllıca yap; unutma, her son farklı olacaktır! chapters mod apk

Chapters Oyunu Özellikleri:
– Hikayeni seç! Bu hikayenin içerisine dal ve sonucu etkileyen seçimlerini yapmaya başla!
– Maceraların, kişiliğini yansıtacak şekilde adını ve stilini seçmenle başlayacaktır.
– Tüm hikayeler, doğrudan yazarın ürettiği bilgilere dayanarak önüne gelecektir!

Hikayenin seyrini yine SENİN belirlediğin oyunlardan oluşan özel koleksiyonumuz şunları içeriyor:

Milyarder Erkekler Kulübü serisi içinden bir En Çok Satan Kitap: GÜZEL VE MİLYARDER
– Şikago’nun en hızlı büyüyen şirketindeki görüşmeniz milyarder CEO’nun bebekleri tarafından rayından çıkarıldığında, sana dadıları olarak çalışma fırsatı sunuluyor. Garsonluk dışında her şeyi yapmaya hazırsın, bu teklifi kabul ediyorsun ve onun o harika çatı katı dairesine taşınıyorsun.

ABD’de bugün de En Çok Satanlar arasında olan bir ROMANS – PENTHOUSE PRENSİ
-chapters interaktif hikayeler apk Bekar bir anne olarak işin ve çocuğun arasındaki dengeyi bulmak yeterince zor, ancak müdürün seni kovdurmaya çalışırken durumun daha da kötüye gidebilir! İşini kurtarmak için şirketin buz gibi bir karaktere sahip olan CEO’sunu senden taraf olmaya ikna etmelisin. Zor bir durumdasın, ancak buz gibi soğuk karakterli CEO Camden James’in, seni bu zor durumdan kurtarabilecek bir anlaşma önerisi var.
– Korkunç derecede zeki ve gerçek bir günah kadar yakışıklı olan Camden James, istediğini elde etmeye alışkın bir adam ve şimdi istediği şey ise, içerisinde bulunduğu sinir bozucu bekarlık statüsünden kurtulmak! Bu Penthouse Prensi’nin bir prensese ihtiyacı var. Bu prenses sen olacak mısın?

Unutulmaz bir Romans: PATRON
Chase Parker, yaramaz bir tarafı olan herşeyi kendi başarmış bir milyarder. Aynı zamanda da, senin yeni patronun! Aranızdaki herhangi bir kıvılcımlanma kesinlikle yasak. Peki bu patronla seksi bir bahse girerseniz, sizce, ikinizin arasında diğerini baştan çıkaran ilk kim olacaktır?

Paranormal Vampir: HAYALLER PRENSİ
Küçük kuzenin kaybolduğunda, muhteşem ve süper çekici Nicholas Gale’den başka başvuracak kimsen kalmaz. Ancak Nicholas göründüğü gibi değildir. Bir kadının rüyalarına girme ve gecelerini anlatılmaz bir coşkuyla doldurma yeteneğine sahip güçlü bir varlık… Ve o da seni seçer.

Ve eğlenceli seçeneklerle daha pek çok interaktif hikaye oyunu!
Haftalık güncellemeleri takip et, Şimdi Oyna!

Chapters: İnteraktif Hikayeler, kendi maceralarını seçerken benzersiz ve eğlenceli bir hava getiriyor. Tutkulu bir drama, komedi, fantezi, bilimkurgu, genç-yetişkin, romantizm okuyucusu da olsan, oyuncu da olsan, bu interaktif hikaye oyununda seçimler yapmayı seveceksin!

Önemli seçimleri yapabileceğin unutulmaz hikayeleri keşfetmek için bugün Chapters oyununu indir.

Chapters MOD APK
İNDİR Chapters MOD APK 
Premium Choices/Diamonds/Tickets
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Mod Menu • All Cards Unlocked Note: Make sure to enable permissions manually if Android 6.0 and above, by going Settings >> Apps >> Game Name >> Permissions | Display over other apps.
Chapters Interactive Stories 6.4.9 MOD APK (FULL UNLOCKED)
İNDİR 111 MB

1 Yorumlar

Yorum Yap
  1. Yaprak

    Elmas hilesi yapabilirsiniz mükemmel olur minnettar olurum

Yorum Bırak