home / En İyi Oyunlar / Clash Royale APK

Clash Royale APK

Clash Royale APK
  • Oylar: 203
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 59.84% 59.84%

Ekran görüntüleri

clash royale hile

clash royale apk

Clash Royale Apk 2023

Arenaya hoş geldiniz! clash royale indir apk. Savaş destenizi oluşturun, temposu yüksek gerçek zamanlı maçlarda rakiplerinizi alt edin! CLASH OF CLANS’in yaratıcılarından, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin yer aldığı gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir oyun. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın! hileli clash royale 2022.

STRATEJİ KURMA VE DESTE OLUŞTURMA USTASI OLUN
clash royale apk Benzersiz kartlarla savaş destenizi oluşturun, arenaya girip savaşmaya başlayın! bunu da öneriyoruz
Bu yüksek tempolu maçlarda strateji çok önemli! clash royale hile Kartlarınızı sahaya doğru şekilde yerleştirin, rakip kralı ve kulelerdeki prensesleri alt edin.

100’DEN FAZLA KART TOPLAYIP KARTLARINIZI YÜKSELTİN
Domuz Binicisi! En sevdiğiniz Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmalarının da dahil olduğu 100’den fazla kartı toplayabilir ve bu kartları yükseltebilirsiniz. Savaşları kazanıp yeni arenalara geçebilir, koleksiyonunuza birbirinden güçlü yeni kartlar ekleyebilirsiniz.

SAVAŞLARI KAZANIP ZİRVEYE ÇIKIN
Liglere ve dünya turnuvalarına katılıp dünyadaki en güçlü oyuncularla karşı karşıya gelin.
Şan, şöhret ve ödüller için mücadele edin!

SEZONLUK ETKİNLİKLER
Pass Royale ile her sezon yeni kule görünümleri, ifadeler ve güçlü büyülü öğeler sizi bekliyor. Ayrıca birbirinden eğlenceli mücadelelere katılıp becerilerinizi test edebilirsiniz.

BİR KLANA KATILIP SAVAŞIN
Bir klana katılın veya kendi klanınızı kurun. Klandaki arkadaşlarınızla kart paylaşabilir, birlikte klan savaşlarına katılıp BÜYÜK ödüller kazanabilirsiniz!

Arenada görüşürüz!

LÜTFEN DİKKAT! Clash Royale ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri, gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarından satın alımlar için parola korumayı ayarlayın. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash Royale uygulamasını oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olman gerekmektedir.

• Çeşitli küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler
Clash Royale APK
İNDİR Clash Royale APK 
Unlimited Money/Gems/Unlocked
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Unlimited Crystals • All Emote Deck unlocked • All Battle Deck unlocked • Unlimited Gems and Gold • Regular Updates
Clash Royale v33314033 MOD APK (Unlimited Gold and Gems, Unlock)
İNDİR 147 MB

Yorum Bırak