home / Action / Crossout Mobile MOD APK

Crossout Mobile MOD APK

Crossout Mobile MOD APK
  • Oylar: 33
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 7.58% 7.58%

Ekran görüntüleri

crossout mobile hile

Crossout Mobile apk, mobil cihazlar için hazırlanmış efsanevi bir MMO aksiyon oyunudur. Oyunun başında üç öğeden birini seçebilirsin: palet zinciri, örümcek ayağı veya tekerlek. Bu yapıların her birinin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunur. Yapı seçimi ise kişilerin tercihlerine ve taktiklerine bağlıdır. Amansız kıyamet sonrası bir dünyada 6’ya 6 oyuncuyla takım PvP savaşlarına katıl ya da PvE görevlerinde bilgisayar rakip dalgalarına meydan oku. Kıyamet sonrası gruplarının sancağı altında savaş. Gruplar sana yeni parçalar ve özel yetenekler kazandırır. Kaynak ve zafer uğruna yapılan çılgın araba savaşlarının hiddetini hisset!

Çılgın kıyamet sonrası dünya, devasa bir savaş meydanına dönüştü. Ölümcül silahlarla donatılmış araçlardaki korkusuz yağmacılar, kaynak elde etmek ve hakimiyet kurmak için savaşıyor. Kendine ait baştan aşağı metal canavarını yap, bu kıyamet sonrası savaşta düşmanlarını hurdaya çevir! Yenilmez tanklar ve güçlü silahlarla çok oyunculu arenalarda zafer elde etmek tamamen senin elinde.

*** TAKIM OLARAK DÖVÜŞ *** 6’ya 6 oyuncuyla PvP savaşlarında yer al ya da PvE moduna katıl. Klanlara katıl veya klan oluştur, arkadaşlarınla oyna. Amansız kıyamet sonrası savaşlarında en iyi sürücünün kim olduğu ortaya çıkacak!

*** KENDİ EŞSİZ ARACINI YAP*** Ağır zırhlı araç, çevik çöl arabası, çok amaçlı araç, savaş robotu veya tank… Oynanış tarzına uyan aracı oluştur. PvE modunda botları yok ederek ya da PvP modunda diğer oyuncuları mağlup ederek elde edebileceğin yeni parçalarla savaş aracını modifiye et. Yüzlerce parça ve milyonlarca kombinasyon!

*** EŞSİZ HASAR MODELİ*** Düşmanın aracının herhangi bir parçasına ateş et, aracı hareketsiz kıl ya da savunmasız hâle getir. Nişancı pozisyonuna geçip düşmanı uzaktan vur ya da yakın menzilli çatışmalara gir. Düşmanı parçala!

*** GENİŞ SİLAH YELPAZESİ*** Makineli tüfekler, roketatarlar, büyük kalibreli toplar ve hatta mitralyözler. İstediğin silahı seçip kombinasyon yaparak maksimum güce ulaş. Hararetli araç savaşında mücadele et!

*** GRUPLAR*** Mühendisler, Göçebeler ve diğerleri. Kıyamet sonrası gruplarının sancakları altında savaş. Gruplar sana yeni parçalar ve özel yetenekler kazandırır!

*** GÖZ ALICI GRAFİKLER*** Oyun arenalarında göz alıcı efektler, muhteşem manzaralar ve kıyamet sonrası atmosferi. Pek çok farklı savaş arenasını keşfedip rakiplerine karşı avantaj kazan.

***DÜZENLİ OYUN ETKİNLİKLERİ*** Eşsiz oyun içi etkinliklere katıl, etkinlikleri tamamlayarak nadir ödüller ve ekstra deneyim kazan! Oyunda yeni ve heyecan dolu deneyimlerle ufkunu genişlet!

*** İLK SIRADA TAMAMLA *** PvP modunda dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyunculara karşı savaş. Düzenli güncellemeler ve yeni araçlar sayesinde sıkılmak nedir bilmeyeceksin. Arkadaşlarını davet et, hayatta kalma savaşında birlikte mücadele edin! Kıyamet sonrası dünyanın en cesur kahramanı ol!

Crossout Mobile MOD APK
İNDİR Crossout Mobile MOD APK 

Yorum Bırak