home / En İyi Oyunlar / Days After MOD APK

Days After MOD APK

Days After MOD APK
  • Oylar: 118
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 31.88% 31.88%

Ekran görüntüleri

Days After: Survival games APK

days after apk mod, zombi kıyametinin en korkunç sonuçlarıyla yüzleşmeniz gereken bir hayatta kalma atış oyunudur.

Hata yapmaya hakkınız yok çünkü bu zombi kıyamet dünyasındaki her şey kan ve beyin için aç. Kahramanınızı seçin ve onu maksimuma pompalayın. Zorlu bir ortamda hayatta kalın ve kaynakları toplayın. Silahlar oluşturun ve üssünüzü inşa edin. Vahşi hayvanlara, haydutlara ve zombilere karşı savaşın. Ana amaç, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaktır.

Aşağıdakiler sizi bekliyor: zombi avı, görevler, birkaç düzine farklı konum, hain patronlar ve evcil hayvanlar. En cesur sevgileriyle tanışabilecek, ama her şey o kadar basit değil. Onun için savaşmanız ve hayatını kurtarmak için her türlü çabayı göstermeniz gerekecek.

Yolculuk kolay olmayacak. Bu hayatta kalma simülatöründe açlık, susuzluk, düşünülemez koşullar ve gizemli bir virüsle uğraşmanız gerekecek. Çeşitli zombi türleri sizi sürekli ayak parmaklarınızın üzerinde tutacaktır. Herkesle savaşılmayacak, belki bazen kaçmayı tercih ediyorsun. Unutmayın, hayatınız ve sevdiklerinizin hayatları tehlikede, dikkatli olun!

Çeşitli yerleri keşfedin, görevleri tamamlayın, hayatta kalma kurallarına uyun, zombileri öldürün ve zombi kıyametine yol açan enfeksiyonun hikayesini ortaya çıkarmak için haydutlarla savaşın.

- Content for a new event will arise quite soon. Stay tuned for the news inside the game! - The beginning of the game is improved: you will help one character easier. - The difficulty of some flares for the Airdrop Point is changed. More challenges for the most advanced survivors! - New sounds for the Trailer Home are implemented. - Optimization and fixing bugs.
Days After MOD APK
İNDİR Days After MOD APK 
Ölümsüzlük - Max Durability
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Max Durability • Immortality • Dumb enemy • Free craft (only works with some items)
Days After v10.5.0 MOD APK (Free Craft, Immortality, Dumb Enemy, Fast Travel)
İNDİR 153 MB

Yorum Bırak