home / En İyi Oyunlar / Deep Town MOD APK

Deep Town MOD APK

Deep Town MOD APK
  • Oylar: 85
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 25.48% 25.48%

Ekran görüntüleri

Deep Town APK

Şimdiye kadarki en iyi madencilik kralı olmak için boşta oyunlar veya kazma oyunları mı arıyorsunuz? Deep Town: Idle Mining Tycoon oynayın, derinlere inin ve Deep Town’ın arkasındaki gizli hikayeyi ortaya çıkarın ve yol boyunca hikaye eserlerini keşfedin. Daha derine inin ve daha fazla kaynak üretmek için maden istasyonları inşa edin! 🔨🔧

Fabrika üretiminiz için gizli sırları ve kaynakları keşfetme kapsamına sahip olmanız için size en iyi boşta madenci oyunlarından veya boşta kalan iş adamı oyunlarından birini sunuyoruz. Bu Miner Dig Deep oyunu size altın ve eserlerle dolu yeraltı şehirlerini getiriyor. Bunları toplamak, büyük bir üretime başlamak ve gelir elde etmek için stratejik planlarla derine inmeniz yeterli. Binaları ve atıl kaynakları yönetin ve üretimleri yükseltmek için yeterli para kazanın. Maden üretiminizi yönetmek ve otomatikleştirmek için bir sanayi devrimi yapın. Şehir fabrikalarınızı genişletin ve iş akışını otomatikleştirecek ve diğer binaları güçlendirecek dronlarla üretkenliği artırın! ⚒️

Deep Town: Mining Factory – Idle Tycoon, kar elde etmek ve şehrinizi ilerletmek için kazma, işçilik ve yönetimi karıştıran bir madencilik simülatörü veya boşta bir endüstriyel simülasyon oyunudur. Boşta kalan kralı oyunumuz, bir maden imparatorluğu kurmayı ve daha fazla üretkenlik elde etmek için kaynakları optimize etmeyi amaçlıyor. Şehrinizin kabuğunu ortaya çıkarmak için 10’dan fazla farklı bölgeyi keşfetmek için özel büyüler 💣 kullanın ve roketleri 🚀 kullanarak uzaya seyahat edip asteroitler üzerinde maden çıkarın!

🔭Gezegeninizi terraform etme şansını elde etmek için en iyi sondaj madencilik oyunlarından birinde ilerleyin! 🌎

Çoklu görevde profesyonel bir yönetici olun ve atıl gelirin sabit akışını sağlamak için iş akışına öncelik verin – yemek tarifleri hazırlayın, ham kaynakları eriterek çubuklara dönüştürün, yağmur suyunu 🌧 su toplayıcınızdan seranızda bitkilere🌲🌱 yetiştirmek için kullanın, madenci robotlarını kullanarak gezegenin çekirdeğine ulaşmak için madeni derinleştir.

⚒️Deep Town’ın temel özellikleri: Idle Mining Tycoon⚒️

Muhteşem Animasyon ve Tasarım:
Madencilik oyunları kralı veya harika grafiklere sahip sondaj oyunları arıyorsanız, kazma madeni oyununu deneyin. Araçların, robotların ve yerlerin fütüristik tasarımları anında aklınızı alacak. Asteroitleri keşfettiğinizde veya destansı patronlarla savaştığınızda, her şey gerçekçi hissedecek ve mayın arayışında size daha fazla zevk verecek.

Basit ama Bağımlılık Yapıcı
Bu boşta oyun kralının benzersiz oynanışı, sizi saatlerce devam ettirecek. Derin dünya endüstriyel oyunumuz, boşta kalan gelirinizi artırmak ve bir gezegenim inşa etmek için üretim iş akışınızı otomatikleştirmenize olanak tanır. Blokları daha hızlı kazmak ve yok etmek için büyülerinizi güçlendirmek için kontrol panelinizi yükseltin! Maden, petrol binaları ve kimya madenleri inşa etmek için daha fazla alan ortaya çıkarmak için derinlere inin. Eserleri toplamak, kendi maden kasabanızı inşa etmek, endüstri inşa etmek ve zengin olmak için gizli keşif gezilerinde gizli mağaralara kaşif botları gönderin!

Kral olmak
Bu madencilik simülatörü, üstün güce sahip olmanızı sağlar. Kendi robot fabrikanızdan fütüristik robotlarla oynayın ve bir servet kazanın. Ticaret portalında eşyalarınızı doğru zamanda satarak kar elde edin, drone bölmenizi yükseltin ve üretkenliğinizi artırın. 15’ten fazla farklı kaynak için maden: kömür, bakır, altın, obsidiyen ve daha fazlası.

Ayrıca, günlük hediyelerin ve ödüllerin kilidini açın, lider panosuna tırmanın ve bu boşta çalışan madenci simülasyonunda en yüksek puanlı lonca olun. Sondaj oyunları, altın madenciliği oyunları veya fabrika oyunları arıyorsanız, bir kazma kralı olmak için çoklu zanaat yapımı ve maden oyunumuzu deneyin. Oyunumuz ücretsizdir ve çevrimdışı madencilik oyunlarına veya çevrimdışı tycoon oyunlarına ihtiyacınız varsa, boşta tycoon simülatör oyunumuzu çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarla birlik ol⚒️:
🤖 Diğer loncalarla rekabet etmek için bir loncaya katılın
🤖 Stratejiler hakkında sohbet edin ve kaynak isteyin
🤖 Kendi takımınızı oluşturun veya mevcut bir lonca arayın
🤖 Nadir mücevherler ve onur rozetleriyle dolu sandıkların ödüllerini kazanın
🤖 HAFTALIK ETKİNLİKLERDE yarışın
🤖 İlk 30’a veya Tüm Zamanların lider panosuna yerleştirin
🤖 Arkadaşlarınızı EĞLENCE’ye katılmaya davet edin
🤖 Lonca üyelerinizden materyal bağışlayın veya talep edin

Deep Town: Idle Mining Tycoon’u kurun, en iyi boşta kalan tycoon oyunlarını oynayın ve hangi büyü kombinasyonunun daha hızlı kazmanıza izin verdiğini görün. ⚒️

In Game Japanese translations Faster Ad loading Game stuck at loading screen fix Startup Improvements Bugfixes
Deep Town MOD APK
İNDİR Deep Town MOD APK 

Yorum Bırak