home / Simülasyon / Designer City 2 MOD APK

Designer City 2 MOD APK

Designer City 2 MOD APK
  • Oylar: 87
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 21.14% 21.14%

Ekran görüntüleri

Bir kasaba tasarlayın ve inşa edin, onu devasa bir yayılma metropolüne dönüştürün ve büyütün.

ŞEHİR TASARIMI VE YAPIN
Bu ücretsiz şehir kurma oyununda başarılı bir şehir inşa etmek için, yaşayacakları evler, konutlar, apartmanlar ve gökdelenler inşa ederek sakinleri çekmeniz gerekecek. Yerleştikten sonra, istihdam olanaklarına ihtiyaç duyacaklar. Çalışabilecekleri işletmeleri ve endüstriyi inşa eder. İnsanlarınızı mutlu etmek için barlar, restoranlar, tiyatrolar, stadyumlar ve diğer eğlence tesisleri ekleyin. Şehir silüetinizi süslemek için yüzlerce gökdelen ekleyin.

Sakinleriniz kirli bir kasabada yaşamak istemiyorlar; bu nedenle şehrinizi dikkatlice bölgeye yerleştirmeniz ve şehrinizi dünyanın her yerinden bol miktarda ağaç, park ve gerçek yaşam ikonik yapıları ile dekore etmenizi sağlamak önemlidir. Şehriniz için güç ve su kaynaklarını yönetin, çöp çıkarmayı sağlayın ve şehrinizi beslemek için yiyecek üretmek için araziyi toplayın.

Mutlu sims daha çok çalışacak ve şehir silüetinizi geliştirmek ve geliştirmek için harcayacağınız bir gelir sağlayacak. Vatandaşlarınızın hem gece hem gündüz hareket etmesini sağlamak için bu şehir kurma oyununda büyük ulaşım ağlarını yönetin. Sanayiyi arttırmak için büyük limanlar ve havaalanları inşa edin ve bu seyahatte şehir inşa etme oyunu inşa edin.designer city 2 unlimited money apk.

YOLUNUZU YAPIN

Peyzajınızı istediğiniz şekilde şekillendirin. Nehirler, göller ve kıyı şeridi oluşturmak için araziyi indirin. Yükseltilmiş arazi, tepeler ve dağlar oluşturmak için onu kaldırın. Şehir kurma oyunlarında tamamen benzersiz!

İnşa ederken ve bu şehir yapımcısında zirveye tırmanırken ‘düşük poli’ sanat tarzının tadını çıkarın. Bu şehir oluşturucu oyununda hayalinizdeki şehir silueti inşa etmeyi bitirdiğinizde şehir siluetiniz neye benzeyecek?

Designer City 2 size bir kasabayı tasarlama ve inşa etme özgürlüğünü sunuyor. Şehir yapınızı dilediğiniz gibi planlayın ve geliştirin. Kendi hızınıza, kendi tarzınıza ve kendi yönünüze sahip bir şehir kurma oyunu. Bu çevrimdışı veya çevrimiçi bir kasaba oyunu inşa oyna. Mükemmel şehir silüetinizi tasarlayın ve muhteşem bir şehir yapın.

Rekabetçi oynayın ve birden fazla şehir kurma lideri kurulunun zirvesine ulaşın ve ilham almak için dünya çapındaki diğer kasaba ve şehirleri ziyaret edin. Kasaba bina oyunları seviyorsanız o zaman bu sizin için şehir kurma oyunu. Mutlu tasarımı!

Designer City 2, Designer City ‘şehir üreticisi oyunları’ serisindeki en son bölümdür.

We hope you enjoy the new features and buildings in this update. Happy designing!
Designer City 2 MOD APK
İNDİR Designer City 2 MOD APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Build buildings in the game, the more the money is used.
Designer City 2 1.25 MOD APK
İNDİR - 17
Designer City 2 1.30 NORMAL APK
İNDİR - 17

Yorum Bırak