home / En İyi Oyunlar / Dragon Mania Legends APK

Dragon Mania Legends APK

Dragon Mania Legends APK
  • Oylar: 171
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 0.22% 0.22%

Ekran görüntüleri

Dragon Mania Legends APK

Yüzlerce Ejderhanın bulunduğu ve ardı ardına pek çok maceranın yaşandığı gizli ada Ejderistan’a hoş geldin! Ejder Eğitmeni olabilecek güce sahip misin?
Fantezi ejderha şehri seni bekliyor. Büyülü bir dünyada efsanevi ejderlerden oluşan bir takım yarat, farklı ada ve dünyalardaki epik savaşlarda sana katılacak bu ejderleri yavrulat, eğit ve güçlerinde ustalaş.
Dragon Mania Efsaneleri ailecek oynanabilecek bir ejderha simülasyon oyunu. Bir ejderha şehri inşa et, farklı ejderha türlerini birleştir ve çeşitli evcil ejderhalar topla. Fantastik hayvanlarla dolu bu deneyimde diğer canavarlarla çatış. öneriyoruz; gidin

Fantastik hayvanlar ve efsane ejderhalar ile savaşlara katıl

Büyülü evcil hayvanlarla farklı mini oyunlar oyna: Ekstra altın ve takımını güçlendirecek bonuslar kazanmak için onları besle, kucakla ve özenle yetiştir. Ejderlerini sihir ve büyü okuluna gönderip yeni hüner ve becerilerin kilidini aç.
Eğlenceli dekorasyon ve binalarla fantezi şehir adaları yaratıp kişiselleştir. Özel ejderhalar ve sınırlı süreli etkinlikler düzenli aralıklarla güncellenir.

Evcil ejderhalar toplamak için koleksiyonunu başlat

Ejderhalar da sevgiye ihtiyaç duyar. Yeni türlerin kilidini açmak için farklı kombinasyonlar dene ve şirin yavru ejderlerini yumurtlat.dragon mania apk hile 2022.
Yüzlerce eşsiz türle fantastik ejder arkadaşlar edinme konusunda asla sıkıntı çekme. Yeni ve nadir ejderhalar yavrulatıp onları yükseltebilirsin. Tüm güç ve elementlerde ustalaş.

Pek çok çevrimiçi macera: Büyülü bir dünyaya adım at

Bu fantastik hayvan evreninde evcil ejderlerinle bir seyahat yap. DML büyüsüyle daha yüksek liglere, seviyelere ve daha uzak adalara ulaş.
Köyünü Vikinglerden geri al ve ejderhaların için yeni bir yuva inşa et. Yeni hayvanlar topla ve kendi hikayeni yarat.
Sezonluk etkinlikler, yeni içerikler, yeni silah türleri ve özel görevler. Canavar eğitimi içeren bu simülasyon oyununda ejderhalarının hepsini kavga için birer kahraman haline getir!

Ejderhalarının seviyesini yükselt ve koleksiyonunu genişlet

Görevler ejder koleksiyonunu yükseltmen için önemlidir. Farklı seviyelerde, adalarda ve dünyalarda gezinerek oyna. Görevleri tamamla. Sihirli geçitlerden geç, nadir canavarlar topla ve ejderhaları birleştir.
Her yeni savaşla canavarlarının dövüş becerilerini iyileştir ve topraklarını kötü Vikinglerden geri al! Büyüleme materyalleri topla, farklı ejderha türlerini ve elementleri birleştirip güçlendir. Takımını hazırlayıp Arena’da rakiplerinin canavarlarıyla savaş. Dünyanın en iyi ejderha eğitmeni olup savaşlardan ödüller ve silahlar kazan.

🐲

Ejderhalar için savaş

Bu büyülü hayvan ordusu simülatöründe ejderhalarını Ejder Akademisine gönderip kavga becerilerini geliştir, onlara özel taktikler ve canavar saldırıları öğret.
Evcil ejderlerini eğitip savaşa hazırla, güç seviyelerini yükselt, ejder okulunda onlara yeni beceriler öğret ve hepsini efsanevi savaşçılar haline getir. Ejderleri evriltip hayvan kahramanlara dönüştür ve savaşta en faydalı olacak güçleri ve elementleri birlikte kullan.

Dragon Mania Legends APK
İNDİR Dragon Mania Legends APK 
Unlimited Coins/Gems
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Coins • Unlimited Gems • Unlimited Money
Dragon Mania Legends 6.4.3a MOD APK
İNDİR - 160 MB
Dragon Mania Legends 6.6.1a NORMAL APK
İNDİR - 160 MB

Yorum Bırak