home / En İyi Oyunlar / DLS 23 APK

DLS 23 APK

DLS 23 APK
  • Oylar: 37
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.14% 26.14%

Ekran görüntüleri

dream league soccer 2023 apk

dream league soccer apk

dream league soccer 2023 apk indir son sürüm

dls 23 apk

dls 23 apk para hilesi ve elmas hilesi

 

Dream League Soccer 2023 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000’ü aşkın FIFPRO™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada mücadele et!dls 23 apk Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR
dream league soccer 2023 apk indir son sürüm Kevin De Bruyne ve Achraf Hakimi gibi yıldız oyuncularla sözleşme imzalayarak rüya gibi bir takım oluştur! Tarzını geliştir, oyuncularını iyileştir, küme sıralamasını tırmanırken karşına çıkan tüm takımlarla boy ölçüş. dls 23 mod apk ile Efsanevi Kümeye yol alırken stadyumunu birinci sınıf tesislerle donat. Bunları başaracak azme sahip misin?

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ OYNANIŞ
dls 23 apk para hilesi ve elmas hilesi Yeni animasyonlar ve geliştirilmiş yapay zeka sayesinde mobildeki en sürükleyici futbol tecrübesini senin için hazırladık. Bugüne kadarki Dream League Soccer tecrübesi seni bekliyor. Dream League Soccer 2023, bu sporun gerçek ruhunu en iyi yakalayan futbol oyunu.

BAŞARI İÇİN TASARLANDI
dls 23 apk para hilesi ve elmas hilesi Bugüne kadarki en göz alıcı Dream League Soccer tecrübesinin keyfini çıkar! Saç şekli ve kıyafet gibi pek çok farklı seçeneği kullanarak yöneticinin görünümünü özelleştir. Geliştirilmiş yeni grafik motoru sayesinde hayalindeki takım hiç olmadığı kadar güzel görünecek!

DÜNYAYI FETHET
dls 2023 apk para hilesi indir android club ile kulübünü dünyanın en iyi takımlarıyla karşı karşıya getir. Takımının gücünü ispatlamak için sıralamalarda yüksel, Küresel Liderlik Tablolarında ve Etkinliklerde mücadele vererek özel ödüller kazan!

ÖZELLİKLER
• 4000’ü aşkın FIFPRO™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve geliştir
• dream league soccer 2023 apk Hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D vuruşlar, top çalma hareketleri, sevinçler ve kaleci hareketleri oyuna benzersiz bir gerçekçilik katıyor
• Sekiz kümeyi tırmanarak ve 10’u aşkın kupa mücadelesinde yer alarak efsane statüsüne ulaş
• Kendi Stadyumuna Sağlık, Ticari ve Eğitim tesisleri kurarak futbol imparatorluğunu oluştur
• Temsilcileri ve Yetenek Avcılarını kullanarak transfer pazarındaki en yetenekli oyuncuları bul
• Sürükleyici ve adrenalin dolu maç yorumları seni aksiyonun merkezinde tutacak
• Oyuncularının teknik ve fiziksel yeteneklerini geliştirmek için Teknik Direktörleri kullan
• Takımının forması ve logosunu özelleştir ya da istersen kendi tasarımlarını yükle
• Düzenli sezonlara ve etkinliklere katılarak eşsiz ödüller kazan
• Dream League Live ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla mücadele et
• Bugüne kadarki EN GENİŞ müzik koleksiyonumuzu oluşturduk! BEKA, The Luka State, Vukovi ve daha pek çok sanatçıdan şarkılar burada!

Lütfen dikkat: Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir.
Bu oyun bir internet bağlantısı gerektirir ve üçüncü parti reklamlar içerir.

Data about the team has been updated to reflect the recent player changes and additions. Additional line-ups, as well as variants on all of the real-world formations Improved gameplay with updated artificial intelligence and placement for players Alter your approach to the game and make it more dynamic with “dynamic tactics.” New game menus, with a spruced-up design and a reorganized structure to facilitate more streamlined gameplay Language support for Indonesian has been added to our active community. Brand new sets with even more patterns and permutations to choose from Real-world rule adjustments, including those about substitutions and other areas, to bring it in line with the professional game
DLS 23 APK
İNDİR DLS 23 APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
- If there are any errors during the game launch, delete the game, find it in the Play Store, and put it on download. As soon as the download percentage appears, cancel the download and reinstall the game mod from the site. - To start the game requires authorization from Google services; without this, the game will not work! - You may be banned from using the mod! - 100% Safe if turn off the network before playing. (offline mode only)
Dream League Soccer 2023 [DLS 23] v10.230 MOD APK (Mega Menu, Unlocked)
İNDİR 550 MB

Yorum Bırak