home / En İyi Oyunlar / EMERGENCY HQ APK

EMERGENCY HQ APK

EMERGENCY HQ APK
  • Oylar: 171
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 43.69% 43.69%

Ekran görüntüleri

emergency hq mod apk

emergency hq apk para hilesi

EMERGENCY HQ APK

emergency hq apk hile serisindeki yeni oyun sizleri bekliyor; hemen oyundaki kurtarma simülasyonunu indirin! bunu da öneriyoruz

OYUN, bir kurtarma simülasyonu oyunudur. emergency hq para hilesi android oyun club İtfaiye ve ambulans, polis, SWAT ve teknik hizmetler dâhil acil durum birimlerinizin kontrol edin. Kurtarmalar, suçlar, tıbbi durumlar ve felaket yönetiminin başına geçip araçları ve personelleri görevlendirin ve komuta edin.
emergency hq mod apk İtfaiyeciler, acil yardım çalışanları, sağlık görevlileri, doktorlar, polis memurları ve özel kuvvetleri kontrol ederek yangınlara müdahale edin, hayvanları kurtarın, hayat kurtarın, teröristlerle savaşın ve çok daha fazlasını yapın. Kendi üssünüzü inşa edin ve mükemmel acil durum hizmetleri ekibinizi kurun! İtfaiye arabaları, hastane, diğer binalar ve birimlerinizin seviyelerini yükseltip genel merkezinizi genişletin. İtfaiye Teşkilatı, Kurtarma Hizmeti, Polis Teşkilatı ve Teknik Birimler’i kullanarak birbirinden heyecanlı ve zorlu görevlerin üstesinden gelin!

Bir kurtarma birliğinde diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin ve zorlu görevlerde arkadaşlarınızı destekleyin.emergency hq mod apk 2022

Kahraman olmak için gereken özelliklere sahip misiniz? Kargaşa ile Mücadele Edin! En iyi itfaiyeci oyununu hemen oynayın!

İtfaiyeci ve kurtarma simülasyonu oyunu olan oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak oyundaki bazı ögeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızdan uygulama için satın alımları devre dışı bırakın.

“Emergency HQ,” bir acil durum simülasyon oyunudur ve oyunculara acil durum müdahale ekiplerini yönetme görevi verir. Oyuncular, yangın söndürme, polis, hastane ve diğer acil durum hizmetlerini koordine ederek çeşitli olaylara müdahale etmeye çalışırlar. Oyunda strateji, kaynak yönetimi ve hızlı karar verme önemlidir.

EMERGENCY HQ APK

Oyunda farklı senaryolar ve görevler bulunur ve oyunun amacı, acil durumlarla başa çıkmak ve kenti güvende tutmaktır. Oyun genellikle gerçekçi acil durum senaryolarını ve taktiklerini simüle etme amacı güder.

Lütfen unutmayın ki oyunların özellikleri ve içerikleri zaman içinde güncellenebilir, bu yüzden oyunun detayları veya yeni özellikleri hakkında en güncel bilgilere erişmek için oyunun resmi kaynaklarına başvurmanız önemlidir.

  1. Acil Durum Senaryoları: Oyuncular, yangınlar, doğal afetler, kaza sahneleri ve diğer acil durum senaryolarına müdahale etmek zorundadır. Her senaryo farklı beceriler ve stratejiler gerektirebilir.
  2. Acil Durum Ekipleri: Oyuncular, itfaiye, polis, ambulans ve diğer acil durum hizmetlerini koordine etmelidir. Her bir ekip farklı yeteneklere sahip olabilir.
  3. Kaynak Yönetimi: Oyuncular, zamanla sınırlı kaynakları etkili bir şekilde kullanmalıdır. İnsanları kurtarmak, yaralılara yardım etmek ve şehri güvende tutmak için stratejik kararlar almalıdır.
  4. Gelişim ve Yükseltmeler: Oyuncular, acil durum ekiplerini geliştirebilir, ekipmanlarını yükseltebilir ve daha fazla kaynak kazanmak için görevleri tamamlayabilir.

Oyunun belirli özellikleri ve içeriği, oyunun geliştirici şirketi tarafından belirlenir ve zaman içinde güncellenebilir. Dolayısıyla en güncel bilgilere ulaşmak için oyunun resmi web sitesini veya oyun içi kaynakları kontrol etmeniz önerilir.

Kış sporları sezonu başladı! Etkinliklerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için birimlerinizi kullanın! - Kayakla atlama ve kızakla kayma gibi spor etkinliklerinde yeni görevlere katılın! - Üssünüze Kış Sporları Parkı inşa ederek her gün bir hediye kazanın! - Üslerdeki yol inşaatları iyileştirildi. - Çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar. Güvende kalın, sağlığınıza dikkat edin ve EMERGENCY HQ ile eğlenmeye devam edin!
EMERGENCY HQ APK
İNDİR EMERGENCY HQ APK 
Speed Hack/Mod Menu
Show/Hide Mod Bilgisi:
• MOD Menu • Speed Hack • Unlimited Money is Not Possible as this game data always sync from game server.
Download: EMERGENCY HQ v1.8.08 MOD APK + OBB (Move Speed Multiplier)
İNDİR 670 MB

Yorum Bırak