home / En İyi Oyunlar / EMERGENCY HQ APK

EMERGENCY HQ APK

EMERGENCY HQ APK
  • Oylar: 61
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 31.88% 31.88%

Ekran görüntüleri

EMERGENCY HQ APK

EMERGENCY serisindeki yeni oyun sizleri bekliyor; hemen EMERGENCY HQ’daki kurtarma simülasyonunu indirin! bunu da öneriyoruz

EMERGENCY HQ, bir kurtarma simülasyonu oyunudur. İtfaiye ve ambulans, polis, SWAT ve teknik hizmetler dâhil acil durum birimlerinizin kontrol edin. Kurtarmalar, suçlar, tıbbi durumlar ve felaket yönetiminin başına geçip araçları ve personelleri görevlendirin ve komuta edin.
İtfaiyeciler, acil yardım çalışanları, sağlık görevlileri, doktorlar, polis memurları ve özel kuvvetleri kontrol ederek yangınlara müdahale edin, hayvanları kurtarın, hayat kurtarın, teröristlerle savaşın ve çok daha fazlasını yapın. Kendi üssünüzü inşa edin ve mükemmel acil durum hizmetleri ekibinizi kurun! İtfaiye arabaları, hastane, diğer binalar ve birimlerinizin seviyelerini yükseltip genel merkezinizi genişletin. İtfaiye Teşkilatı, Kurtarma Hizmeti, Polis Teşkilatı ve Teknik Birimler’i kullanarak birbirinden heyecanlı ve zorlu görevlerin üstesinden gelin!

Bir kurtarma birliğinde diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin ve zorlu görevlerde arkadaşlarınızı destekleyin.emergency hq mod apk 2022

Kahraman olmak için gereken özelliklere sahip misiniz? Kargaşa ile Mücadele Edin! En iyi itfaiyeci oyununu hemen oynayın!

İtfaiyeci ve kurtarma simülasyonu oyunu olan EMERGENCY HQ’yu indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak oyundaki bazı ögeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızdan uygulama için satın alımları devre dışı bırakın.

Kış sporları sezonu başladı! Etkinliklerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için birimlerinizi kullanın! - Kayakla atlama ve kızakla kayma gibi spor etkinliklerinde yeni görevlere katılın! - Üssünüze Kış Sporları Parkı inşa ederek her gün bir hediye kazanın! - Üslerdeki yol inşaatları iyileştirildi. - Çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar. Güvende kalın, sağlığınıza dikkat edin ve EMERGENCY HQ ile eğlenmeye devam edin!
EMERGENCY HQ APK
İNDİR EMERGENCY HQ APK 
Speed Hack/Mod Menu
Show/Hide Mod Bilgisi:
• MOD Menu • Speed Hack • Unlimited Money is Not Possible as this game data always sync from game server.
EMERGENCY HQ 1.7.04 MOD APK
İNDİR - 670 MB
EMERGENCY HQ 1.7.04 OBB
İNDİR - 670 MB
EMERGENCY HQ 1.7.04 NORMAL APK
İNDİR - 670 MB

Yorum Bırak