home / En İyi Oyunlar / Evertale MOD APK

Evertale MOD APK

Evertale MOD APK
  • Oylar: 81
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 33.42% 33.42%

Ekran görüntüleri

Evertale MOD APK v2.0.51

Canavarları yakalayın ve geliştirin!

Yakalamak, savaşmak ve eğitmek için gizemli canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi dünyasına dalın. evertale hile Bu geniş açık dünya RPG’sinde genişleyen manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin! evertale hack soul stone apk,

Beklenmedik kahramanlardan oluşan bir gruba katılın ve Erden dünyasını ölümcül Pandemonium’dan kurtarın. Süper yüklü canavar savaşlarında yan yana savaşmak için 180’den fazla yaratık ve savaşçıyı toplayın, eğitin ve geliştirin!

Kendinizi ilgi çekici tek oyunculu çevrimdışı hikayeye bırakın veya takımınızı kurun ve çevrimiçi küresel oyunculara karşı becerilerinizi test edin. Hızlı tempolu PvP liglerinde savaşın ve diğer oyuncularla loncalar kurarak sınırlı sayıda teçhizatın, güçlendirmelerin ve ekibinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak daha fazlasının kilidini açın!

YAKALAYIN VE KEŞFEDİN
・ Hikaye odaklı etkileyici bir macerada 180’den fazla canavar ve kahramanı yakalayın, eğitin ve geliştirin!
・ Erden’in 6 farklı bölgesinde, her birinin toplanacak kendine özgü canavarlara sahip olduğu yolculukta arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla karşılaşın.
・ Savaşçılarınızı güçlendirmek ve rakiplerinize üstünlük sağlamak için efsanevi silahları, aksesuarları ve ekipmanları keşfedin.

BATTLE & CONNECT
・ Sıra tabanlı 4v4 savaşlarında rakiplerinizi mahvetmek için yüzlerce benzersiz yetenek kombinasyonundan bir strateji oluşturun!
・ Gerçek zamanlı PvP liglerinde rekabet etmek ve türünün tek örneği öğeleri ortaya çıkarmak için diğer oyuncularla işbirliğine dayalı loncalar oluşturmak için çevrimiçi olun.
・ Koleksiyonunuza eklemek için özel açılabilirler ve sınırlı karakterler sunan haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın!

HİKAYEYİ YAŞAYIN
Erden dünyası eski bir lanetle boğuşuyor: Pandemonium, her 100 yılda bir aşağı inen bir kötülük kefeni. Sadece efsanevi Crestbearers onun yıkımını durdurabilir, ancak hepsi bir kez daha hasara yol açmak için geri dönmesini engelleyemedi.

Bu eski laneti sona erdirmenin ve vatanlarını sonsuza dek kurtarmanın sırrını ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya atılırken, iki genç kahramana ve yol boyunca arkadaş oldukları müttefiklere katılın!

Miscellaneous Bug Fixes
Evertale MOD APK
İNDİR Evertale MOD APK 
Unlimited Money/Free Shopping
Show/Hide Mod Bilgisi:
• 100% chance on capture • Max team cost/no limit on putting heroes in the team • Unlimited silvers • Unlimited Money
Evertale 2.0.51 MOD APK
İNDİR - 75 MB
Evertale 2.0.50 MOD APK
İNDİR - 75 MB
Evertale 2.0.47 MOD APK
İNDİR - 75 MB

Yorum Bırak