home / Apps / Faceapp Pro APK

Faceapp Pro APK

Faceapp Pro APK
  • Oylar: 35
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 21.88% 21.88%

Ekran görüntüleri

faceapp apk

faceapp premium apk

faceapp pro apk

faceapp pro ücretsiz kullanma

 

Faceapp Pro APK yüzünüzü ve fotoğraflarınızı değiştirmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama, yaşlandırma, gençleştirme ve farklı saç stilleri gibi bir dizi filtre ve efekti içerir. Faceapp Pro APK popülerliği ve tartışmalarıyla bilinir.

FaceApp nedir?
FaceApp, yüzünüzü ve fotoğraflarınızı değiştirmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama, yaşlandırma, gençleştirme ve farklı saç stilleri gibi bir dizi filtre ve efekti içerir. FaceApp, popülerliği ve tartışmalarıyla bilinir.

Yapay Zeka (A.I.) her geçen gün çok hızlı bir şekilde büyüyor. faceapp pro apk Temel olarak A.I. İnsanlar gibi düşünmeye ve onların eylemlerini taklit etmeye programlanmış makinelerdeki insan zekasının simülasyonu anlamına gelir. Günümüzde Cortana, Google Allo, Hound, Elsa ve çok daha fazlası gibi pek çok android ve iOS uygulaması bile yapay zeka teknolojilerini kullanıyor. Üstelik çok sayıda düzenleme uygulaması da yapay zeka sağlamaya başladı. faceapp apk Düzenleme ve tasarlama görevlerini son derece kolaylaştıran teknolojiler. faceapp pro apk 2023 Bugün bu makalede yapay zeka kullanan bir resim düzenleme uygulamasından bahsedeceğiz. teknolojileri maksimum seviyede. faceapp pro ücretsiz kullanma, yapay zeka kullanan bir uygulamadır. cinsiyetinizi değiştirerek yüzünüzü değiştirecek, yaşınızı, saç renginizi, sakal stilinizi değiştirecek, sizi gülümsetebilecek, şişmanlatabilecek, zayıflatabilecek ve muazzam özellikleri deneyimlemenizi sağlayacak teknolojiler.
FaceApp harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve Facebook, Instagram, Twitter ve çok daha fazlası gibi sosyal ağları kullanıyorsanız sizin için en iyi seçenektir. Erkeklerin çoğu bu uygulamayı gülümsemeleri, şişmanlığı, saç stilini, sakal stilini, saç rengini ve çok daha fazlasını ayarlayarak etkileyici profil resimleri oluşturmak için kullanıyor. Oysa pek çok erkek, cinsiyet değiştirme ve yaş artırma araçlarını eğlenmek, arkadaşlarının komik resimlerini yapmak ve eğlenmek için kullanıyor. Temel olarak FaceApp tek ve tek yapay zekadır. Google Play Store’daki resim düzenleyici ve filtreler, kişiselleştirme araçları, renk değiştirme ve otomatik düzenleme araçları konusunda kelimenin tam anlamıyla harika çalışıyorlar.

Bu kadar olağanüstü özelliğe sahip olmanın yanı sıra, FaceApp uygulamasında tek bir eksiklik var; sıra dışı özelliklerinin çoğundan yararlanmak için FaceApp Pro aboneliğine abone olmanız gerekiyor. Bu aboneliğin ücreti öncelikle aylık 299,00 INR, yıllık 1599,00 INR veya sonsuza kadar 3990,00 INR’dir. Ancak yine de çok az erkek sadece saç stilini, sakal stilini ve tüm bu özellikleri değiştirmek için ayda 299,00 INR ödemeyi göze alamaz. Dolayısıyla tüm kullanıcılarımız için bu makalede, Face App’in Pro aboneliğini ücretsiz olarak içeren basit bir uygulama olan FaceApp Pro APK için bir indirme bağlantısı alacaksınız.

FaceApp APK’sı
FaceApp, yapay zeka ile oluşturulmuş akıllı bir fotoğraf düzenleme android uygulamasıdır. Size en iyi yüz düzenleme araçlarından birini sağlayacak gelişmiş teknolojiler. FaceApp, 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü’nde piyasaya sürüldü ve aynı günde, bu uygulama her aktif kullanıcıyla binlerce uygulama indirmesini tamamladı ve şu anki grafiklerine bakarsak 100.000.000’dan fazla indirme elde etti ve bu rakamlar şu şekilde: her geçen gün sabit bir hızla büyüyor. FaceApp’in şu anda tuttuğu kullanıcı derecelendirmelerine bakarak, nitelikleri hakkında anında fikir sahibi olabilirsiniz. FaceApp, 3 milyonun üzerinde incelemeye sahip olmasına rağmen Google Play Store’da 4,7* derecelendirmeye sahip. Kulağa Harika Geliyor.
FaceApp, Google Play Store’daki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biridir ve şu anda en çok hasılat yapan uygulamalar arasında 3. sırada yer almaktadır. Bu uygulama, çok sayıda kullanıcıyla kısa sürede dünya çapında en güvenilir fotoğrafçılık uygulaması haline geldi. Temel olarak bu uygulama, yüzünüzde yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri tahmin etmek ve uygulamak için makine öğrenimini veya sinir ağlarını kullanarak yüzünüzü dönüştürebilir. Gelelim arayüzüne; bu uygulama, bir çocuğun bile fotoğrafları kolayca düzenleyebileceği ve yüzleri dakikalar içinde dönüştürebileceği çok rahat bir kullanıcı arayüzüne sahip.

faceapp pro apk

Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle resminizi yakalamanız yeterlidir; bunu Google Drive’dan veya cihazınızın dosya yöneticisinden de alabilirsiniz. Yüzünüzün kolayca görülebileceği daha parlak veya daha büyük bir fotoğraf çekilmelidir. Bundan sonra, daha fazla düzenleme yapmanıza yardımcı olacak birçok araca sahip olacaksınız. Doğru bilgiye sahip tüm araçları aşağıda listeledik –

faceapp pro apk

İzlenim – Bu bölümde yüzünüze birçok farklı izlenim ekleyebilirsiniz. Temel olarak izlenim, görünümün türü anlamına gelir. Yani Hollywood, Kiss, Silk, Cute, Glance ve çok daha fazlası gibi geniş bir yüz tipi koleksiyonu var.
Gülümsemeler – Gülümseme bölümünde yüzün gülümsemesini geliştirebilir ve ayrıca isteğinize göre huzursuz yüz ifadeleri oluşturabilirsiniz. Dört tür gülümseme düzenlemesinin yanı sıra bir üzgün varyant alacaksınız.
Sakallar – Hipster, Keçi Sakalı ve Bıyık gibi çeşitli olağanüstü sakal stilleri arasından sakal stilini seçmek için kullanılır.
Cinsiyet – Yüzün cinsiyetini değiştirmek ve ayarlamak için kullanılır.
Dönüşüm bölümü, yüz stillerinizi ünlülere ve istediğiniz diğer yüzlere dönüştürmenize veya birleştirmenize yardımcı olacaktır.
Yaş seçeneği yaşı artırmak veya azaltmak için kullanılabilir.
Üstelik saç renklerine, saç stillerine ve filtreler, kontrast, doygunluk, Vinyet ve çok daha fazlası gibi tüm renk ve parlaklık ayarlarına sahip olacaksınız.

Faceapp Pro APK
İNDİR Faceapp Pro APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
Watermark Removed Premium Features Unlocked All Filter Unlocked
FaceApp Pro MOD APK v11.7.1.1 (Premium Unlocked/No Watermark)
İNDİR 49 MB

Yorum Bırak