home / En İyi Oyunlar / FS 23 APK

FS 23 APK

FS 23 APK
  • Oylar: 58
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.69% 26.69%

Ekran görüntüleri

Farming Simulator 23 apk indir

 

fs 23 apk indir Ekin yetiştir, tarım imparatorluğunu büyüt! Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, KRONE, Massey Ferguson, New Holland, Valtra ve daha pek çok üreticiden çeşitli tarım faaliyetlerini gerçekleştirebileceğin 100’den fazla orijinal aracı kullanarak modern bir çiftçi ol.

Mobil cihazınız için pek çok yeni özellikle yepyeni bir deneyim sunan, GIANTS Software’in beğenilen tarım simülasyonu Farming Simulator 23’te (FS23) nasıl bir çiftçi olacağını seç!

fs 23 mobile apk Gerçekçi traktörler, biçerdöverler, farming simulator 23 apk dayı serpiciler ve daha pek çok araç kullan
Çeşitli ekinlerle tarlanı işle ya da bayırlarda zeytin veya üzüm yetiştir
Ağır ormancılık ekipmanıyla tomrukçuluğa başla
Üretim zincirleri oluştur ve ürünlerini güçlü kamyonlarla taşı
İneklerle ve koyunlarla birlikte artık tavuklara da bakabilirsin!
Toplanabilir ögeler de içeren iki farklı haritanın tadını çıkar
Yeni özellikler arasında sabanla sürme ve yabani ot temizleme de var
Eğitim modu, Yardımcı ve yeni otomatik kütük/palet yükleme özelliği çiftliğinde sana yardımcı olacak

farming simulator 23 apk indir Sabanla sürmenin, yabani otları temizlemenin, ekin hasat etmenin ve tavuk kümeslerinden yumurta toplamanın dışında yapacak daha çok şey var. Yeni fabrikalarda ve üretim zincirlerinde hasadını işleyerek ürünlerine değer katıp işleri büyüt!

Merak etme. Geniş tarım arazini gezerken mevsimlerle değişen görsellerin tadını çıkarabileceğin çok zamanın olacak. 100’den fazla makine sana yetmiyorsa ek resmi içeriklerle tarım aracı filonu büyütebilirsin.

Taşra hayatına alışık değilsen yeni ve geliştirilmiş oyun içi eğitimlerle hemen adapte olabilirsin. Gittiğin her yerde çiftçiliğe devam ederek neşenin solmasına izin verme!

Farming Simulator 23, 23 Mayıs 2023’te çıkacak ve başarılı simülasyon serisinin mobil için en yeni resmi oyunu olacak.

FS 23 APK
İNDİR FS 23 APK 

Yorum Bırak