home / En İyi Oyunlar / Football Manager 2023 Mobile Apk

Football Manager 2023 Mobile Apk

Football Manager 2023 Mobile Apk
  • Oylar: 5
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 3.1% 3.1%

Ekran görüntüleri

football manager 2023 apk android oyun club

Football Manager 2023 apk

Dünyanın en iyi menajerlik oyununda futbolda zafere giden yolunuzu hızlandırın. Dokuz milyondan fazla satış ile Football Manager 2023 Mobile serimizin en iyisidir ve mobil futbol oyunları liginin en üstünde yerimizi sağlamlaştırır.

Süperstarlarla dolu bir kadro kurun, genç yeteneklerinizi birinci sınıf oyuncular olacak şekilde geliştirin ve oyuncularınıza ilham vermek için Takım Konuşmalarını kullanın.

Tam lisanslı UEFA Kulüp Turnuvaları ile bu yıl mevcut olan UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupa ile daha büyük bir etkinlik duygusu deneyimleyin.

Hızlı oynayan, ancak hiçbir şekilde aslından uzak olmayan FM23 Mobile, şimdiye kadarki en şık, en özgün sürüm. Başarıya giden en hızlı Football Manager yolunu kullanın.

FARK YARATAN KİŞİ OLUN

En çok ihtiyaç duyduklarında oyuncularınızla etkileşim kurmak için Takım Konuşmalarını kullanın. Maç öncesi ve devre arasında, başarıya koşan kadronuzu ateşleyin.

GELECEĞİN YILDIZLARINI YARATIN

Yeni Geliştirme Merkezi ile gelecek vaat eden genç oyuncuları elit oyunculara dönüştürün. Gelişmiş mentorluk sistemi ile deneyimli yıldızlarınızın yardımından faydalanın ve oyuncu adaylarınızı yenilenmiş Genç Oyuncu Adayı ekranında değerlendirin.

RÜYA TAKIMINIZI OLUŞTURUN

Yenilenmiş transfer ve kira müzakereleri size ideal kadronuzu şekillendirme görevinizde daha net geri bildirim sağlarken rakip kulüpler sizinle ilişkilerinde daha gerçekçi davranacaklardır.

KİMLİĞİNİZİ GELİŞTİRİN

Stilinizi takip eden yenilenmiş Menajer Profili ile kişiliğinizle oyuna damganızı vurun. UEFA Kulüp Turnuvalarında zafer peşinde koşarken kariyeriniz boyunca karakter özellikleriniz değişim gösterir.

Football Manager 2023 Mobile Apk
İNDİR Football Manager 2023 Mobile Apk 
NOTE: In the game, the internal download section with football player photos is problematic (continue without downloading, otherwise the game will be closed).
Show/Hide Mod Bilgisi:
NOTE: In the game, the internal download section with football player photos is problematic (continue without downloading, otherwise the game will be closed).
Football Manager 2023 Mobile (FM 2023 Mobile) - v14.4.0 - Full Game
İNDİR 1.17 GB

Yorum Bırak