home / En İyi Oyunlar / eFootball PES 2022 MOD APK

eFootball PES 2022 MOD APK

eFootball PES 2022 MOD APK
  • Oylar: 115
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 65.3% 65.3%

Ekran görüntüleri

fifa 22

fifa 22. eFootball PES 2021 mobilin en yeni güncellemesi  yayınlandı. efootball 2022 mobile.

Bu güncellemeyi yüklemek için yaklaşık olarak 1.9 GB boş alan gerekecek, bu nedenle indirmeye başlamadan önce lütfen cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olun. efootball 2022 indir.
Dosyanın boyutunu düşünecek olursak bu güncellemeyi indirmek için Wi-Fi ağı kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. eFootball PES.

Ayrıca bazı kullanıcılardan Google Play’de her zaman doğru indirme boyutunun gösterilmediğine dair bazı şikâyetler aldık.
Bundan dolayı cihazınızın dosyanın tamamını indirme işini bitirebilmesi için indirme ilerleme çubuğu %100’e ulaştıktan sonra sizden bir süre daha beklemenizi rica ediyoruz.
Dosyanın indirilmesi bitmezse oyunu başlatamazsınız. Ayrıca dosyayı yüklemek için yeterince alanınız yoksa güncellemeyi tamamlayamazsınız.
Bu sürecin mantık dışı olduğunun farkındayız ve vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Bununla birlikte vermiş olduğunuz sürekli destekten dolayı sizlere minnettarlığımızı göstermek için 13/02/2022 saat 23:59’a (UTC) kadar 5.7.0 sürümünü indiren ve Gelen Kutusunu açan tüm kullanıcılarımız bir “Black Ball” Özel Temsilcisi alacak.

*Kesinlikle Wi-Fi kullanarak indirmeniz tavsiye edilmektedir.

■ Konsolda Futbol Heyecanı Artık Avucunuzun İçinde
Yalnızca PES serisinin sunabileceği en gerçekçi futbol deneyiminin tadını mobil cihazınızda çıkarın.

■ Avrupa’nın En İyileri Burada
FC Barcelona, Manchester United, Juventus, FC Bayern München ve özel partnerlerimiz AS Roma ve S.S. Lazio dâhil olmak üzere üst seviye Avrupa futbolunun çok çeşitli resmi lisanslı kulüpleriyle oynayın!

■ Gerçek Zamanlı Online Maçlar
Yerel ve online çok oyunculu modlarıyla hem yakındaki hem de uzaktaki arkadaşlarınızla yüzleşin. Becerilerinizi geliştirdikten sonra Matchday’de ve çeşitli diğer rekabetçi e-spor etkinliklerinde dünyaya meydan okumak üzere eFootball moduna gidin.

■ Unutulmaz An Serisi Oyuncuları
Mevcut ve eski futbol yıldızlarının kariyerlerindeki büyülü anları “Unutulmaz An Serisi” aracılığıyla yeniden yaşayın ve yeniden yaratın.

■ Efsanelerin Arasında Yaşayın
D. BECKHAM, F. TOTTI, D. MARADONA, S. GERRARD, G. BATISTUTA, FERNANDO TORRES ve K. RUMMENIGGE dâhil olmak üzere çeşitli Efsaneleri takımına katarak futbol hayalinizi yaşayın.

■ Nadir Öne Çıkan Oyuncular
Hafta sonu maçlarında iyi performans sergilemiş olan oyuncular, oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak. Bu özel oyuncu sürümleri daha yüksek derecelere, özel kart tasarımlarına ve bazı durumlarda ek yeteneklere sahip olacak.

■ Haftalık Canlı Güncellemeler
Dünyanın dört bir tarafında oynanan gerçek maçların verileri haftalık olarak toplanır ve Canlı Güncelleme özelliğiyle oyuna uygulanarak daha gerçekçi bir deneyim yaratılır. Bu güncellemeler, oyunu Kondisyon Derecesi ve takım kadrosu gibi çeşitli açılardan etkiler.

*Oyunu İndirme*
eFootball PES 2021 indirmek ve yüklemek için yaklaşık 1.9 GB boş depolama alanı gereklidir.
Lütfen indirmeye başlamadan önce yeterli boş alanınızın olduğundan emin olun.
Ayrıca ana oyunu ve tüm güncellemelerini bir wi-fi bağlantısı kullanarak indirmenizi öneririz.

*Online Bağlantı*
eFootball PES 2021 oynamak için bir internet bağlantısı gereklidir. Oyundan en iyi şekilde keyif almak için istikrarlı bir bağlantı ile oynamanızı şiddetle öneririz.

*Görüntülenen Oyun Adı*
Oyunu uygulamasının dil ayarlarında Japoncayı seçerseniz “eFootball Winning Eleven 2021” adı görüntülenir. Japonca dışında bir dil seçerseniz “eFootball PES 2021” adı görüntülenir.

-Güncellenmiş kulüp takımı formaları. -Güncellenmiş yüz modelleri. -Yeni/güncellenmiş oyuncu ve menajer portreleri. -Güncellenmiş anlatım verileri. -Bu güncellemeyle birlikte ayrıca bazı başka sorunlar için düzeltmeler uygulandı. * Ayrıntılı bilgi için oyundaki Haberler bölümüne göz atın.
eFootball PES 2022 MOD APK
İNDİR eFootball PES 2022 MOD APK 
Unlimited Everything/Money
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Ads-Free Access
eFootball PES 2021 5.7.0 NORMAL APK
İNDİR - 1.5 GB
eFootball PES 2021 5.7.0 OBB
İNDİR - 1.5 GB

Yorum Bırak