home / En İyi Oyunlar / FS 22 APK

FS 22 APK

FS 22 APK
  • Oylar: 80
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 51.97% 51.97%

Ekran görüntüleri

fs 22 apk

 

Farming Simulator 22 Mod APK Sınırsız Para ile kendinizi kişisel bir çiftliğe kaptıracak ve olası tüm çiftçilik faaliyetlerini gerçekleştireceksiniz. Bugün ünlü bir çiftçi olun!

fs 22 apk simülasyon oyunlarını seviyorsanız Farming Simulator 22 tam size göre. fs 22 apk indir android oyun club Bu oyun bahçecilik, hayvancılık, ormancılık, ekim ve daha fazlası gibi çiftçilik işlerini gerçekleştirmenize olanak tanır.
Burada Giants Software Studio tarafından oluşturulan gerçekçi bir tarım simülatörünü deneyimleyeceksiniz. Farming Simulator 22, güneşin yakıcı ışınlarında donmuş dikenli çavdarlarla dolu tarlalara sanal olarak gitmenizi sağlar.
Oyun alışılagelmiş bir görsel tarzda değil. Görsellerin çoğu, en üst düzey etkileşimi sunmak için oluşturulmuştur. Oyunun geliştiricileri bahçelerdeki tohum yatakları ve her türlü tarım ekipmanıyla etkileşime girmenize olanak sağlayacak. Ayrıca sürekli olarak küresel bir haritada gezinebilir, yeni tohumlar keşfedebilir, yerel halkla anlaşmalar yapabilir ve hatta biriken parayı keşfedilmemiş çiftlik teknolojilerine yatırabilirsiniz.
Bir Tarım İmparatorluğu Kur
fs 22 apk hile indir En yeni çiftçilik simülasyon oyununda modern bir çiftçinin rolünü üstlenin! Çok çeşitli tarım faaliyetleri gerçekleştirebileceksiniz. Büyüleyici olan şey, her aktivitenin çiftçilik becerilerinizi test edecek bir meydan okuma biçiminde olmasıdır. Her oyun seviyesinde çiftliğinizi yaratıcı bir şekilde inşa etmeli ve çiftçilik prosedürlerinizi üretim zincirleriyle genişletmelisiniz.Çok oyunculu oyun modunda çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte yönetebilir ve çapraz platformun keyfini çıkarabilirsiniz. Lüks bir bağ, zeytin bahçesi, buğdayla dolu geniş bir tarım arazisi, mısır, patates veya pamuk bitki örtüsü oluşturabilirsiniz. Oyun size Case IH, Fendt, CLAAS, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Valtra ve çok daha fazlası gibi 100’ün üzerinde gerçek hayattaki tarım markasından 400’ün üzerinde makine ve alet sunuyor.
Çiftçilik oyunları hiç bu kadar gerçek ve heyecan verici olmamıştı! Oyunu hemen indirin ve çiftlik ürünlerinin satışından para kazanmanın tadını çıkarın. Ayrıca yeni ve gelişmiş çiftlik girdilerinin kilidini açmanın ve edinmenin keyfine varacaksınız!

Tarım Simülatörü 22 Özellikleri
Farming Simulator 22, oyunu daha ilginç hale getiren çok sayıda yeni özellikle birlikte geliyor. Yeni yerleri keşfetme ve daha fazla çiftçilik faaliyeti yapma konusunda sınırsız özgürlük kazanın.

İnanılmaz Tarım Simülasyonu Aksiyonu – Çiftçiliği seviyorsanız ve bunu gerçek bir bahçede veya çiftlikte yapmadıysanız, bunu şimdi akıllı telefonunuzda yapmayı denemelisiniz. Farming Simulator 22 ile kişisel bir çiftlik oluşturabilir, mahsul ekebilir, hayvanları besleyebilir, çiçek ve sebze yetiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hayalinizdeki çiftliği oluşturmak birkaç saatinizi alacak ama başladıktan sonra bir daha asla sıkılmayacaksınız!

Burada, oyunda sunulan kolay ipuçlarını ve püf noktalarını takip ederek Çiftçilik İşinize başlayacaksınız. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların zorluk seviyelerini seçmesine de olanak tanır. Tarım makinenizi yükseltmeye dikkat edin çünkü eski makinelerin çiftlikleri ekip biçmesi veya sürmesi daha fazla zaman alır. Kuşkusuz modern makineler de daha fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır.

Daha fazla alanı keşfedin ve malçlama, taş toplama, iyileştirilmiş seralar ve arı kovanları inşa etmenin yanı sıra kusursuz bir çiftçilik kariyeri için karakterinizin becerilerini artıran yeni bir şey de dahil olmak üzere daha fazla çiftçilik faaliyeti yapmanın tadını çıkarın!

Ekin, Hasat Edin ve Sat – Farming Simulator 22 Mod APK, daha sonra tüketicilere ve hatta perakendecilere satacağınız mahsulleri yetiştirmenize olanak tanır. Buğday, patates, pirinç, kanola, çiçekler, ayçiçeği, yulaf ve daha fazlası gibi çeşitli mahsulleri yetiştirebilirsiniz. Bunlar piyasada kolayca satılabilecek ve size sınırsız para kazandıracak ürünlerdir.

Mahsullerin ekimi, sulanması ve hasadının biraz zaman alacağını, ancak satmanın bu kadar zaman almayacağını unutmayın. Mahsullerinizi her zaman tam büyüyüp yemeye hazır oluncaya kadar yetiştirmeye çalışmalısınız. Mahsulünüz en iyi kalitede ise, satış yaptıktan sonra iyi para alacaksınız.

Birçok Tarım Makinesi – Bu oyunda John Deere, Case IH, CLAAS, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Valtra ve çok daha fazlası gibi yaklaşık 100 mevcut tarım markasından 400’den fazla makine ve tarım aleti bulunur. Oyun içi seviyelerde ilerledikçe yeni makine kategorilerinin kilidini açabilir ve bunları kullanabilirsiniz.

Şüphesiz Farming Simulator 22, en son teknolojilere sahip çeşitli tarım makinelerini tanıtıyor. Buna karşılık, daha az çaba ve zaman tasarrufu sağlarlar. Bu modern makinelerle kolaylıkla daha fazla ürün yetiştirebilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz.

Buradaki sorun, bu kadar gelişmiş ekipmanlara sahip olmak için daha fazla paraya ihtiyaç duymanızdır. Oyunda değerli mahsullerinizi satarak kazandığınız paranın büyük bir kısmını harcamanız gerekecek. Ancak Farming Simulator 22 Mod Apk’nin ücretsiz olarak sunduğu bazı modern tarım araçlarından da yararlanmalısınız.

Yeni 3D Haritalarla Tanışın – Bu harika çiftçilik oyunu Avrupa ve Amerika ortamlarına dayanmaktadır. Böylece dünyanın bu bölgelerindeki kırsal bölgelere benzer haritalar göreceksiniz. Oyunda keşfedebileceğiniz Yüksek Kaliteli 3D haritaların keyfini çıkarırsınız. Bu haritalar pek çok güzel ve canlı alana sahiptir.

Çok Oyunculu Mod – Bu oyunu Çok Oyunculu modla oynayabilirsiniz. Burada arkadaşlarınızla birlikte dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı oynayabilirsiniz. İyi bir ekip çalışmasıyla çiftlik becerilerinizi geliştirerek rekabet edin ve ürünlerinizi pazarda satarak çok para kazanın.

Birçok Oyun İçi Seviye – Bu oyuna yeni başlayan oyuncular ilk başta kolay seviyeleri seçebilir. Başlangıç seviyelerini aşamalı olarak tamamladıkça oyun daha zor seviyelerin kilidini açacaktır. Başlangıç olarak zor seviyelere giderseniz, iflasla sonuçlanabilecek gelişmiş makineler ve tarım aletleri satın almanız gerekeceğini unutmayın.

FS 22 APK
İNDİR FS 22 APK 

Yorum Bırak