home / En İyi Uygulamalar / Getcontact Premium Apk

Getcontact Premium Apk

Getcontact Premium Apk
  • Oylar: 42
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 47.03% 47.03%

Ekran görüntüleri

Getcontact Premium Apk

getcontact apk

getcontact apk premium

getcontact premium mod apk

getcontact premium apk android oyun club

getcontact premium apk İzinsiz aramalara dünya genelinde dur demek için harekete geçtik. Her yıl, en az iki milyardan fazla izinsiz arama veya dolandırıcılık girişimini engelliyoruz. Geri bildirimleriniz, size ve diğer milyonlarca Getcontact kullanıcısına daha etkili bir koruma sunmamıza olanak sağlıyor. Sizlerden aldığımız destekle hizmetlerimizi geliştirmeye mutlulukla devam edeceğiz.

Getcontact’ın Başlıca Özelliklerini Keşfedin;

ARAYAN KİMLİĞİ ve SPAM KORUMA:
getcontact apk ile Kişilerinizde kayıtlı olmasa bile arayanın kim olduğunu bilin. İstenmeyen aramaları engelleyin ve sadece seçtiğiniz kişilerin sizinle iletişime geçmesini sağlayın. SPAM filtresiyle otomatik çağrılardan ve dolandırıcılıktan anında korunun.

SESLİ ASİSTAN:
İstenmeyen numaralardan gelen aramalara cevap veremediğinizde, meşgul veya ulaşılamıyor olduğunuzda aramaları kişisel asistanınıza yönlendirin. Asistanınız bu aramaları yanıtlayacak ve arayan kişi ve arama nedenleri hakkında size bildirimler gönderecektir. *Asistan özelliği şimdilik belirli ülkelerde kullanılabilir.

Getcontact Premium Apk

SOHBETLER, KANALLAR ve CANLI YAYINLAR:
Ücretsiz, şifrelenmiş sohbetlerle güvenli iletişim kurun. İlgi alanlarınıza uyan veya hayranı olduğunuz kişilerin kanallarına abone olun ve onları destekleyin. Canlı yayınlara katılın. Dilerseniz kendi topluluğunuzu yaratın ve o kanala özel ücretli içerikler paylaşın.

2. NUMARA:
2. telefon numarası, ek SIM kart ihtiyacı olmadan ana hattınızdan bağımsız ikinci bir mobil numaraya sahip olmanız anlamına gelir. Tercih ettiğiniz numarayı seçin ve hemen kullanmaya başlayın.

Daha fazlasını keşfetmek için Getcontact uygulamasını hemen indirin.

Getcontact Premium Apk
İNDİR Getcontact Premium Apk 

Yorum Bırak