home / En İyi Oyunlar / Grand Mountain Adventure MOD APK

Grand Mountain Adventure MOD APK

Grand Mountain Adventure MOD APK
  • Oylar: 115
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 29.48% 29.48%

Ekran görüntüleri

Grand Mountain Adventure Full APK

grand mountain adventure all maps apk Bu açık dünya kayak ve snowboard macerasında tüm dağları keşfedin. Dağlık arazideki en büyük uçurumlara inin, dik bir kanaldan aşağı serbest sürün, kapıları slalom pistinde kapatın, mükemmel bir park koşusunu durdurun veya sadece uçsuz bucaksız kayak merkezlerini keşfedin – seçim sizin!

Not!
Bu, ilk dağın ücretsiz olduğu bir demo sürümüdür. 7 dağın tümünün kilidini açmak ve iki uçlu kayak ve tahta almak için tam oyunu satın alın. grand mountain adventure 2022

Özellikler
– Keşfedilecek 7 büyük açık dünya dağı
– Ustalaşmak için 100’den fazla farklı zorluk
– 10’dan fazla farklı zorluk türü (Super G, Slopestyle, Freeride, Big Air ve daha fazlası dahil)
– Wifi üzerinden cihazlar arası çok oyunculu
– Oyun Denetleyicisi/Joypad desteği
– Yarışmak için çevrimiçi lider tabloları
– Yoğun yamaçlar, çığlar, vahşi yaşam ve gün batımı ile canlı kayak merkezleri
– Yükleme ekranları veya kesintiler olmadan istediğiniz yerde kayak yapmak ve istediğiniz asansöre binmek için mutlak özgürlük
– Flips, spins, mantarlar, raylar, kombinasyonlar ve daha fazlasını içeren gelişmiş hile sistemi
– Tüm dağları tamamlamak için 20+ saat oyun
– Zen modu

Kış 2021 Genişletme
Genişleme üç yeni dağ içerir ve oyun içinden satın alınabilir. Tanıtımı:
– Pinecone Peaks, ABD – Uzun pistleri, geniş dağlık alanları ve çok çeşitli kar parklarını, tüm beceri seviyelerine uygun raylar ve kicker’larla birleştiren devasa bir tatil yeri.
– Ben Ailig, İskoçya – Çiftliklerin, otlakların, geçitlerin ve etkileyici kaya oluşumlarının ortasında sulu bahar kayağı.
– Mount Fairview, Kanada – Kusursuz bakımlı yamaçlar ve heyecan verici Super G pistleri ile sık ormanlar ve yavaş nehirler arasında pitoresk bir tatil yeri.

Cihazlar Arası Çok Oyunculu
Arkadaşlarınızı toplayın, aynı Wifi’ye bağlanın ve dağları birlikte keşfedin. Yarışlarda yarışın veya kartopu fırlattığınız ve arkadaşlarınızı rotadan çıkarmak için raylar diktiğiniz yeni savaş modunu deneyin. En fazla 16 oyuncu aynı anda birlikte oynayabilir.

Oyun
Macera, Alplerin ortasındaki uykulu bir kayak merkezi olan Hirschalm’ın dibinde başlıyor. Kayaklarınızı veya board’unuzu bağlayın ve dönme ve zıplama gibi temel bilgileri toplarken asansöre doğru inin.

Asansörle Almhütte’ye çıkın ve ilk slalom mücadelenizi deneyin. Zorlukları tamamlamak, sizi dağın yeni kısımlarına götüren telesiyejlerin kilidini açmak için kullanılan Ski Pass’leri kazanır.

Dağda ilerlerken slalom, yamaç stili, kayaklı kros ve büyük hava gibi çeşitli zorlukların üstesinden gelmeniz gerekir. Artık mükemmel oyma dönüşleri yeterli olmayacak, ancak zorlukları tamamlamak için numaralar, raylar ve damlalar uygulamaya da başlamanız gerekiyor.

Ve yamaçlardan inmeyi ve taşra bölgelerine gitmeyi unutmayın. Derin pudra ve temiz çizgilerin yanı sıra, gizli zorlukları ve gizli Kayak Geçişlerini keşfedeceksiniz. Ancak dikkatli olun – bakımlı koşuların dışında sizi bekleyen ayılar, kurtlar, çığlar, düşen ağaçlar ve diğer tehlikeler var!

Removed obstacles when leaving multiplayer Added list of maps to minimap Better replay play-back Fixed a bug with purchase of mappack 1 and 2 together
Grand Mountain Adventure MOD APK
İNDİR Grand Mountain Adventure MOD APK 
Unlimited Money/Unlocked
Show/Hide Mod Bilgisi:
• All Unlocked • Unlimited Money
Grand Mountain Adventure v1.223 MOD APK + OBB (Unlimited Money, Unlocked)
İNDİR 492 MB

Yorum Bırak