home / En İyi Oyunlar / Guild of Heroes MOD APK

Guild of Heroes MOD APK

Guild of Heroes MOD APK
  • Oylar: 73
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 31.13% 31.13%

Ekran görüntüleri

Guild of Heroes MOD APK

Büyücüler klanının çağrısına yanıt ver – büyücü, cadı, okçu ve savaşçı lazım! guild of heroes apk Diyarda canavar ve ejderhalar geziyor. Zindanlara baskın yapmak, ün kazanmak ve diğer klanlara karşı arenada savaşmak için arkadaşlarınla beraber zırhları, okları ve yayları aldın!

Guild of Heroes, aldatıcı cüceler, antik elf, pis ork şaman ve troll büyücü gibi karakterleri, destansı aksiyonu, karanlık mağaraları, görev ve baskınları en iyi orta çağ tarzı RPG oyununda bir araya getirerek klasik bir fantezi oyununun sunabileceği her şeyi sunuyor.

Fakat dev ve renkli oyun dünyasında geçen destansı yolculuk, sadece mistik zindanlar ve ejderhalar hakkındaki peri masallarını değil aynı zamanda diğer oyuncular tarafından yönetilen büyücülerle arenada yapılan çevrimiçi savaşları da içeriyor!

Özet olarak:
★ En iyi grafiklerle aksiyon dolu fantezi RPG oyunu
★ Büyücü, avcı ve savaşçı gibi karakter sınıflarını donan, istediğin zaman değiştirebilirsin
★ Arenadaki klan savaşlarında diğer takımlarla PVP yap
★ Yüzlerce kombinasyonla orta çağ silahları ve zırhları üret
★ Şeytani üfürükçülerden, garip ejderhalara kadar bir sürü canavar… en iyisi kendin keşfet!

Yeterince kahraman lafı ettik, asanı, kılıcını ve kalkanını kap ve oynayacağın en iyi ücretsiz fantezi RPG oyununa gel!

◆ In the Racing with the Wind event, you can test your luck again by spinning a rewards wheel. ◆ Catch the crafty goblin in campaign locations to get wheel tokens. ◆ Open 10 Holiday Chests to get the unique Magic Wind Wings. ◆ Buy a Holiday Ticket to get all of the most valuable rewards from the Bard: Enchantment Tomes that enhance your attack, precious resources, treads, an avatar, and boss souls.
Guild of Heroes MOD APK
İNDİR Guild of Heroes MOD APK 

Yorum Bırak