home / En İyi Oyunlar / Hollywood Story MOD APK

Hollywood Story MOD APK

Hollywood Story MOD APK
  • Oylar: 171
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 0.26% 0.26%

Ekran görüntüleri

hollywood story elmas hilesi apk

hollywood story elmas hilesi

Hollywood Story MOD APK

hollywood story elmas hilesi’nin yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklarına hoş geldiniz! hollywood story hile

Hollywood Story MOD APK ile Kendi film yıldızı kariyerinizi oluşturun, şehirdeki kırmızı halılara hükmedin, hayranlar, arkadaşlar ve takipçilerle takılın, kendi moda çizgilerini yaratın, harika gişe rekorları kıran filmler çekin ve gerçek bir Hollywood ikonu olun!

KENDİ HOLLYWOOD YILDIZINIZI YARATIN
hollywood story elmas hilesi apk Kendi film yıldızını yap! Avatarınızı kişiselleştirin, kıyafetinizi, moda stilinizi, saç stilinizi ve makyajınızı seçin. Film endüstrisinde kendi benzersiz izinizi bırakın! hollywood story android oyun club

FİLM ÇEK
Seçmeleri kazanın ve gişe rekorları kıran filmleri çekin! Filmlerinizi tanıtın ve hayranlar kazanın!

MODA
Tasarımcılarla tanışın ve sadece sizin için yapılmış benzersiz moda elbiseyi giyin!

HAYRAN OL
Kendi yıldız imzalı moda koleksiyonunuzu yaratın, kendi parfümünüzü tasarlayın ve hayran kalabalığıyla gerçek bir megastar olun!

ÜNLÜLERLE TARİH
En seksi Hollywood yıldızlarıyla tanışın ve muhteşem mekanlarda destansı partilerde onlarla takılın – rüyayı yaşama zamanı!

ŞEHRİN KİLİDİNİ AÇ
Oyunda ilerleyin ve harika yeni konumların ve ilgi çekici yeni özelliklerin kilidini açın! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve diğer heyecan verici mekanlarda takılın!

KAPAKLARI YAP
Büyük ünle birlikte büyük medya çılgınlığı da geliyor! Paparazziler bir fotoğrafınızı çekmek için evinizin önünde bekliyor olacak, bu yüzden magazin kapaklarına hazır olun.

SOSYALLEŞ, BAĞLAN, ETKİLEŞİM
Yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla oynayın, evlerini ziyaret edin ve filmlerine göz atın. Ardından başarılarınızı dünyayla paylaşın!

A new update is available! Exciting things are happening in Hollywood! This update introduces a bunch of new content – get ready to dive in! New events - Fan Gifts: Center Stage (available from 21/03/2022) - Gold Pass: Main Event (available from 23/03/2022) Other additions include: - new clothes - game improvements and visual tweaks - bug fixes Thanks for playing!
Hollywood Story MOD APK
İNDİR Hollywood Story MOD APK 
Unlimited Diamond/Free Shopping
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Free Shopping • Unlimited Money
Hollywood Story v11.12.5 MOD APK (Unlimited Money)
İNDİR 135M

Yorum Bırak