home / En İyi Oyunlar / Homescapes Hile APK Türkçe

Homescapes Hile APK Türkçe

Homescapes Hile APK Türkçe
  • Oylar: 94
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 31.69% 31.69%

Ekran görüntüleri

Homescapes MOD APK v5.1.6

Playrix’in Scapes™ serisinin en iç ısıtan oyunu Homescapes’e hoş geldiniz! Yemyeşil bir sokakta harika bir konağı restore etmek için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün. Heyecan verici maceralar kapıda başlar! homescapes hile apk

Konaktaki odaları yenilemek ve dekore etmek için renkli 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin, yol boyunca heyecan verici aile hikayesinde her zamankinden daha fazla bölümün kilidini açın! Ne için bekliyorsun? Kendini evinde gibi hisset! homescapes yıldız hilesi

Oyun özellikleri:

● Eşsiz oyun: Parçaları değiştirip eşleştirerek Austin’in evi yenilemesine yardım edin! Homescapes Hile APK Türkçe
● İç tasarım: evin nasıl görüneceğine siz karar verirsiniz.
● Heyecan verici 3’lü eşleştirme seviyeleri: benzersiz güçlendiriciler ve patlayıcı kombinasyonlar içeren tonlarca eğlence!
● Devasa, güzel bir konak: içindeki tüm sırları keşfedin!
● Fantastik karakterler: hayatlarını yaşamalarını ve oyun içi sosyal ağda birbirleriyle etkileşime girmelerini izleyin.
● Sevimli bir evcil hayvan: yaramaz ve tüylü bir kediyle tanışın.
● Facebook arkadaşlarınızı evde kendi rahat ortamınızı yaratmanıza yardımcı olmaları için davet edin!

Eski konağı tam bir makyaj yapın! Garaj dahil mutfak, salon, limonluk ve diğer ev alanlarını döşeyip dekore ederek tasarımcı becerilerinizi sergileyin! Binlerce tasarım seçeneği size yaratıcılığınızı keşfetme, istediğiniz zaman tasarımları değiştirme ve sonunda hayalinizdeki evi yaratma özgürlüğü verecek!

Homescapes’i oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın Kısıtlamalar menüsünden kapatmanız yeterlidir.

What's new: - Bug fixes and improvements Please update the game to the latest version. THE SPY AND THE BUTLER • Help Austin set up a spy lair and save Valentine's Day! • Get the Super Spy Car! OBSERVATORY • Renovate the observatory! • Get a unique profile picture! ALSO • Technological Season! Use the Golden Ticket to get a robot assistant! • Help Betty finish the renovations at the station and start the old locomotive!
Homescapes Hile APK Türkçe
İNDİR Homescapes Hile APK Türkçe 

Yorum Bırak