home / En İyi Uygulamalar / Human Anatomy Atlas 2023 APK

Human Anatomy Atlas 2023 APK

Human Anatomy Atlas 2023 APK
  • Oylar: 48
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 9.58% 9.58%

Ekran görüntüleri

human anatomy atlas apk indir

human anatomy atlas full

Human Anatomy Atlas 2023 APK, Android telefonunuzda ve tabletinizde size temel anatomi referans içeriğini sunar. Kitaplığınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Ek anatomi ve fizyoloji içeriği için uygulama içi satın almalarımıza göz atın!

human anatomy atlas apk indir, temel anatomi referans içeriğini içeriyor! İnsan vücudu hakkında öğrenmeniz gereken 3D etkileşimli görsel içeriği edinin:
– Brüt anatomiyi incelemek için tam kadın ve erkek 3D modeller. Bunları kadavra ve teşhis görüntülerinin yanında görüntüleyin.
– Birden çok düzeyde önemli organların 3B görünümleri. Akciğerleri, bronşları ve alveolleri inceleyin; Böbrekleri, renal piramitleri ve nefronları gözden geçirin.
– Hareket ettirebileceğiniz kas ve kemik modelleri. Kas hareketlerini, kemik yer işaretlerini, ataşmanları, innervasyonları ve kan akışını öğrenin.
– Fasyanın üst ve alt ekstremite kaslarını nasıl bölmelere ayırdığını görün.

– human anatomy atlas full Ek uygulama içi satın alımlar: Video kitaplığımız, hücresel solunum, kalp iletimi, peristalsis, filtrasyon, koroner arter hastalığı, böbrek taşları dahil olmak üzere temel fizyoloji ve yaygın patolojileri kapsayan 100’den fazla çarpıcı hasta eğitimi animasyonuyla keşfetmenize ve eğitmenize olanak tanır. ve siyatik.

– human anatomy atlas apk Ek uygulama içi satın alma: 3D Dental Anatomy, kesici diş, köpek dişi, küçük azı dişi, çift köklü azı dişi ve üçlü köklü azı dişlerinin uçlarını, çukurlarını ve yüzeylerini ve enine kesit görünümlerini içerir; artı, üst ve alt kemerlerin etkileşimli, hareketli bir modeli.

Ve çok daha fazlası! Tüm bu içerik, konu ve bölgeye göre kolayca göz atabilmeniz veya arama yapabilmeniz için düzenlenmiştir.

Tam bir çalışma ve sunum araçları paketi:
– Modelleri ekranda, artırılmış gerçeklikte (AR) ve kesitlerde inceleyin. Temel yapılarda size yol gösteren ücretsiz laboratuvar etkinliklerini indirin.
– 3D diseksiyon testlerini yapın ve ilerlemenizi kontrol edin.
– Bir konuyu açıklamak ve gözden geçirmek için model kümelerini birbirine bağlayan etkileşimli 3B sunumlar yapın. Yapıları etiketler, notlar ve 3B çizimlerle etiketleyin.
İçeriği hastalarla, sınıf arkadaşlarıyla, öğrencilerle ve meslektaşlarınızla paylaşın!

Human Anatomy Atlas 2023 APK
İNDİR Human Anatomy Atlas 2023 APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
Paid Content Unlocked ● Compression Flags Untouched ● No Third Party Patch ● No Additional Component ● All Credits To My Sisterr ● Release by Kirlif’
Human Anatomy Atlas 2023 v2023.05.005 APK + MOD (All Content Unlocked)
İNDİR 1 GB

Yorum Bırak