home / Aksiyon / Jurassic Survival

Jurassic Survival

Jurassic Survival
  • Oylar: 73
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 28.67% 28.67%

Ekran görüntüleri

Jurassic Survival APK 2.7.0

Sen dev dinozorların dolu gizemli adada fırlatıp bulundu.jurassic survival mod menu. açlık ve soğuktan ölen, sen avı kaynakları, el sanatları eşyalarını toplayıp bir barınak inşa etmek gerekir. Adayı yaşayan aç dev dinozorların arasında hayatta kalmak için elinizden geleni yapmak gerekir. diğer oyuncular ile takım ya da sahip oldukları her şeyi almak! İstediğini yap, ama unutmayın – en önemli şey hayatta kalmak için.Jurassic Survival apk

Herhangi bir durumda, unutmayın:

> DİNOZORLAR terbiye edilebilir

Herhangi dinozor ehlileştirebilir. Elbette bu güvenli değil, ama bir Diplodocus’un üzerinde günlükleri taşıyan çok daha kolaydır. Ve düşman gevşek büyük bir Tyrannosaurus icar son derece heyecan verici.

> Yemek, içmek ve SICAK

Taze et, meyve ve su – ada bunlar çok vardır. Sadece seninkileri ve yenir önlemek gerekir.

> SİZİN EV güvenli yer

Gayet basit. Mümkün olduğu kadar çok yapı malzemeleri toplayın ve aşılmaz bir kale inşa. Ama bazı dinozorlar kolayca çitin üzerinden adım ve sizi ziyaret etmek mümkün olacak çünkü çit yüksekliği ile dikkatli olmak zorunda.

> Işçiliği – başarının anahtarı

Bir sopayla kertenkele kovalayan iyi bir zaman olabilir. Ama, iyi bir silah ve zırh oluşturmak farklı ekipman üzerinde stok ve bazı büyük hayvan avcılık başlatmak için akıllı olacak.

> EN YÜKSEK YAŞAM FORMLARI

Dinazorlar ve oyuncular Karşılaşacağınız sadece onlar olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sonra gizli Zindanlarda bir görünüm vermek …

> Bir ORTAK köy inşa

yalnız bir avcı rolü sizin için değilse, diğer oyuncularla takım yukarı ortak bir köy inşa etmek. dev ortak binalardan en tehlikeli hayvanları baskın için: Birçok artıları!

Bunlar sadece genel noktalarıdır, oyun, dünya çok daha derin ve daha ilginçtir. Ne için bekliyorsun?

— Season 5 starts in the jungle. — Technology of constructing pedestals with skeletons of dinosaurs, giving buffs discovered. — Challenges on the new location Hunting Grounds are waiting for daredevils! Fight with the most dangerous dinos, complete quests and dig up valuable bones. — New stealth armor and a powerful bow.
Jurassic Survival
İNDİR Jurassic Survival 

Yorum Bırak