home / En İyi Oyunlar / kafa topu 2 elmas hilesi 2023

kafa topu 2 elmas hilesi 2023

kafa topu 2 elmas hilesi 2023
 • Oylar: 6429
 • Yorumlar: 4
Popülerlik 12.6% 12.6%

Ekran görüntüleri

kafa topu 2 elmas hilesi 2023

kafa topu 2 elmas hilesi

kafa topu 2 apk

kafa topu 2 elmas hilesi 2022

kafa topu 2 elmas hilesi 2023 çok oyunculu futbol oyunudur ve oyuncular çevrimiçi maçlarda rekabet ederler. Oyunda kişisel karakterler oluşturabilir, farklı stadyumlarda maçlar yapabilir ve farklı oyun modlarında yarışabilirsiniz. Oyun, basit kontrolleri ve eğlenceli oynanışıyla futbolseverler arasında popülerdir.

kafa topu 2 apk hile Efsanevi futbol yorumcusu Ercan Taner’in sesiyle heyecan verici anlar Kafa Topu 2’de. kafa topu 2 elmas hilesi 2022

kafa topu 2 apk ile online futbol heyecanı başlıyor! Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynamaya, şampiyonluğa uzanan basamakları tırmanıp efsane olarak anılmaya hazır mısın?

Takımınla Daha Güçlüsün!

kafa topu 2 apk indir

kafa topu 2 hile İster kendi takımını kur, ister diğer takımlar arasından en güçlü olanı seç! Her Hafta gerçekleşen takım liglerinde dünyanın dört bir tarafından katılan takımlara meydan oku. Takımını Bronz Lig’ten Elmas Lig’e taşımak senin elinde.

Benzersiz bir oyun deneyimi
kafa topu 2 apk para ve elmas hilesi Futbolu daha önce hiç oynamadığın bir şekilde deneyimlemeye ne dersin? Kafanı ve ayağını kullanarak rakiplerine karşı benzersiz sayılar elde et. Bu benzersiz aksiyon odaklu futbol oyununda kazandığın sürece her türlü harekete izin var.kafa topu 2 hilesi sınırsız para altın indir apk android

Karakterinizi ve yeteneklerinizi geliştirin!
Hayalindeki futbolcuyu oluşturmak için onlarca farklı karakter ve aksesuar seçeneği seni bekliyor! Kafa Topu 2’de yer alan her karakter farklı özelliklere sahip. Karakterleri ise aksesuarlar ile güçlendirebilir ve diğer oyuncularla kıyasıya rekabet edebilirsin. Farklı karakterleri ve aksesuarları bir araya getirerek daha güçlü bir oyuncu oluştur ve sahada rakiplerini alt et!

Süper güçleri kullan!
Rakiplerini mağlup etmek için defansif ve ofansif olmak üzere ikiye ayrılan 18 farklı süper güçten yararlan. Futbol maçlarında kritik zamanlarda kullanacağın süper güçler, rakibinle mücadele ederken büyük avantaj sağlayacak. Süper güçleri yükselterek daha etkili hale getirebileceğini unutma! kafa topu 2 elmas hilesi 2022.

kafa topu 2 elmas hilesi 2023

Karakterleri ve aksesuarları toplamak için kart paketleri açmayı ihmal etme. Rüya karakterinizi oluşturmak için paketleri açmaya ve birbirinden değerli aksesuarlarla karakter becerilerini geliştirmeye devam et.

Sosyalleş!
Sosyal medya hesabını oyuna bağlayarak arkadaşlarınla futbol oyunu oynamanın keyfini doyasıya yaşa.

Özellikler;
Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı online futbol maçlarına katılabilirsin
Oyuncunu geliştirmek için çeşitli karakter ve aksesuar kombinasyonları toplama şansın var
Sahada stratejini geliştirmene yardımcı olacak 18 süper güç seçeneğin var.
Facebook desteği sayesinde arkadaşlarını ekleyebilir ve birlikte maç yapabilirsiniz
Göz alıcı grafikler eşliğinde dinamik bir çevrimiçi futbol oyunu deneyimi seni bekliyor

Milyonlara karşı zorlu futbol müsabakalarına katılmanın heyecanını yaşamak için Kafa Topu 2’yi hemen indir!

ÖNEMLİ!
Kafa Topu 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyunda gerçek parayla satın alınabilecek bazı öğeler mevcut. Bu özelliği istemediğinizde, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakabilirsiniz.

Oynamak için ağ bağlantısı gereklidir.

OYNANIŞ VİDEOSU:

Düzeltmeler ve performans geliştirmeleri yapıldı.
kafa topu 2 elmas hilesi 2023
İNDİR kafa topu 2 elmas hilesi 2023 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
• MENU MOD • Enemy score is always 0 • Ads-Free Note : Make sure enable permissions manually if Android 6.0 and above, by going Settings>>Apps>>Game Name>>Permissions>>Display over other apps.
Head Ball 2 v1.569 MOD1 APK
İNDİR 140 MB
Head Ball 2 v1.560 MOD2 APK -ilerleme kaybetmez-
İNDİR 140 MB
Head Ball 2 ORİJİNAL APK
İNDİR 140 MB

4 Yorumlar

Yorum Yap
 1. Can

  Çok güzel

 2. Yusuf

  İse yarar umarım

 3. Deniz

  Gerçekmi?

Yorum Bırak