home / En İyi Oyunlar / Kingdom Two Crowns APK

Kingdom Two Crowns APK

Kingdom Two Crowns APK
  • Oylar: 28
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 6.54% 6.54%

Ekran görüntüleri

kingdom two crowns apk

“kingdom two crowns apk, modern piksel sanatı dokunuşlarına ve görsel sadelik hissine sahip yana ilerlemeli bir mikro strateji oyunudur. Atının üstündeki bir hükümdarın yerine geç, etrafına sadık bir halk topla, krallığını kur ve onu paranı ve tacını çalmak isteyen açgözlü yaratıklardan koru.

Yepyeni hikâye modunda hükümdarların, Harisleri tamamen yenmenin bir yolunu bulana dek ayakta kalabilecek bir krallık inşa etmek için çalışması gerekiyor. Yeni binekleri ve geniş topraklar boyunca saklanmış sırları bulmak için çevreyi keşfet.

Yönetimde yalnız kalmak zorunda da değilsin! Kingdom Two Crowns’ın iki kişilik oyun modu seçeneği ile hükümdarlar artık klasik tek kişilik deneyimi veya arkadaşının yardımını seçebilirler. Bu sayede yoldaş hükümdarın yanında otururken yerel olarak klasik bölünmüş ekran ile veya masaüstü işbirliği modunun özel mobil özelliği sayesinde cihazın karşıt taraflarında bile beraber çalışabilirsiniz.

Ortaçağ atmosferinin yanı sıra Kingdom: Two Crowns’da seni bekleyen içerikler şunlar:

• Dead Lands: Krallığın karanlık topraklarına giriş yap. Krallık kurmak hiç bu kadar korkutucu olmamıştı!

• Shogun: Japonya’nın derebeylik döneminin mimarisinden ve kültüründen esinlenmiş topraklara yolculuk et.

Oyun içi satın alım yaparak erişilebilecek ek DLC’ler:
• Norse Lands: Bu Viking temalı genişleme paketinde muazzam birlikleri yönet, zorlu bulmacalar çöz ve Nordik tanrılardan alınan yetenekleri açığa çıkar.

İster ilk kez hüküm sürüyor ol, ister uzun süredir; zorlu bir mücadele arıyorsan doğru yerdesin. Ey şanlı hükümdar, cesaret seninle olsun!”

Kingdom Two Crowns APK
İNDİR Kingdom Two Crowns APK 

Yorum Bırak