home / En İyi Oyunlar / LifeAfter MOD APK

LifeAfter MOD APK

LifeAfter MOD APK
  • Oylar: 191
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 49.75% 49.75%

Ekran görüntüleri

LifeAfter apk

[LifeAfter Season 4: The 2nd Outbreak] resmi olarak yayında.
Kıyamet dünyasında mutasyonlar oluyor. Muazzam zombi sürüleri her yöne geliyor. Gizemli dev yumurtalar ve yeni bir Enfekte türü ortaya çıkıyor.
Kontrolden çıkan kıyamet dünyasında, birlikte hayatta kalın!

– Yarı Zombi Hayatta Kalma Deneyimi –
Kıyametten “Şafak Arası” adlı örgüt çıktı. İnsanın zombi tarafından ısırıldıktan sonra hala bir şansı olduğunu iddia ettiler – kimliğini, görünüşünü, insan yeteneklerini terk ederek ve sonsuza dek değişerek yarı insan-yarı zombi bir “The Revenant” olarak yaşamak.
Kulağa riskli geliyor, ama ölüm kalım meselesi olsaydı hangisini seçerdiniz?
– Geniş Açık Dünyayı Yarat-
Karlı dağdan kumsala, ormandan çöle, bataklıktan şehre… Uçsuz bucaksız kıyamet dünyası krizlerle dolu ama aynı zamanda sonsuz olasılıklar da var.
Kıyamet dünyasının her köşesini ayak seslerinizle keşfedin ve tanık olun. Aynı zamanda, altyapı inşa etmek, savunmayı güçlendirmek ve zombi istilalarını savuşturmak için kaynakları toplayabilir ve diğer hayatta kalanlarla birlikte çalışabilirsiniz.
– Arkadaş Edin ve Birlikte Hayatta Kalın-
Kıyamet keşfiniz sırasında diğer kurtulanlarla karşılaşacaksınız.
Belki de yalnız seyahat ederken tüm zombi kükremelerinden ve uluyan gece rüzgarından bıktınız. Açılmaya çalışın, arkadaşlarınızla yemek paylaşın, bütün gece konuşun ve parça parça birlikte huzurlu bir sığınak yaratın.
– Umut ve İradeyi Koru –
Kıyamet geldiğinde, zombiler her yerdedir. Sosyal düzen aniden çöktü ve tanıdık dünya tuhaflaştı. Zombiler insan yerleşimine göz diker. Sert iklim ve yetersiz kaynaklar hareket etmeyi zorlaştırıyor. Bir de hayatta kalan güçler arasında güç mücadelesi var……
Tehlike her yerde. Lütfen sakin olun ve her şekilde yaşayın!

LifeAfter is a multiplayer online game with elements of open world and doomsday survival. To survive becomes the only goal. You need to scavenge resources, craft tools, and build shelter. Now comes new crisis—zombie swarms and new Infected. The doomsday world is out of control. How long can you survive in this zombie roaring night?
LifeAfter MOD APK
İNDİR LifeAfter MOD APK 

Yorum Bırak