home / En İyi Oyunlar / LOST in Blue Global APK

LOST in Blue Global APK

LOST in Blue Global APK
  • Oylar: 133
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 43.05% 43.05%

Ekran görüntüleri

LOST in Blue Global APK 1.81.0

Bir uçak kazasından kurtulduktan sonra silahlar ve araçlar yaparak, tesisler ve evler inşa ederek bu garip adadaki unsurlara karşı koymak için kaynaklar toplamalısın. Ateşli volkanlar, dondurucu buzullar gibi çeşitli doğal ortamlarda ve mutant zombiler, milisler ve vahşi yaratıklar gibi zorlu engellerle savaş! Eve dönebilmek için elinden geleni yap.lost in blue global apk hile

Oyun Özellikleri:
-Çok Oyunculu
Bu gizemli terk edilmiş adada hayatta kalmak için dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla arkadaşlıklar kurmalı ve sınırlı kaynakları toplamalısın.lost in blue mod apk.

-KARAKTER GELİŞİMİ
Hayatta kalmak ve doğa ananın sunduklarını sonuna kadar deneyimleyebilmek için karakterini yükselt.

-EŞSİZ BİR ADA
Bu oyunun PVE kısmı hiçbir oyuna benzemez. Hayatta kal ve kumsallar, tropik yağmur ormanları, bataklıklar ve yanar dağlar gibi doğal sahneleri keşfet. Aynı zamanda, 1980’lerden kalma bir sefer gemisi, birçok gizli araştırma laboratuvarı, kadim yer altı harabeleri ve ölümcül terk edilmiş tapınaklar gibi insanlar tarafından yapılan engellerle de savaş.

-YAPMAYI VE İNŞA ETMEYİ ÖĞREN
Kendi kampını inşa etmek için malzemeler topla ve onları kullan! Çeşitli aletler ve silahlar yapmayı öğren. Hayatta kalmak için onlara ihtiyacın olacak! Gözlem kuleleri, okçu kuleleri gibi savunma yapıları ile tohum ekip yiyecek yetiştirebileceğin bostan veya avcılık ya da toplama araçları yapabileceğin çalışma tezgâhları gibi hayatta kalma yapıları içeren eşsiz kampını inşa et!

-PVP VEYA PVE
Senin seçimin! Başka oyuncularla ister savaş ister iş birliği yap!

-HEYECAN VERİCİ MACERALARA KATIL
Bu oyun, oyuncuların terk edilmiş bir adada nihai hayatta kalma deneyimini yaşamaları için geliştirildi. Bu oyundaki PVE ve PVP unsuları başka hiçbir oyunda yok!

Bu adada hayatta kalıp evine dönebilir misin?

LOST in Blue Global APK
İNDİR LOST in Blue Global APK 

Yorum Bırak