home / En İyi Oyunlar / Marvel Strike Force MOD APK

Marvel Strike Force MOD APK

Marvel Strike Force MOD APK
  • Oylar: 149
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.58% 26.58%

Ekran görüntüleri

Marvel Strike Force MOD APK

marvel strike force mod apk’ta, telefonunuz veya tabletiniz için bu aksiyon dolu, görsel olarak çarpıcı oynaması ücretsiz oyunda müttefikler ve ezeli rakiplerle birlikte savaşa hazır olun.marvel strike force 5.10.2. Dünya’ya bir saldırı başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler onu savunmak için birlikte çalışıyor! Doctor Strange, Loki, Venom, Spider-Man, Captain America, Iron Man ve daha fazlası dahil olmak üzere MARVEL karakterlerinden oluşan nihai ekibinizi kurarak saldırıya liderlik edin. marvel strike force apk

TAKIMINIZI BİRLEŞTİRİN
marvel strike force hile Saldırı gücünüzü toplayın ve evreni kurtarmak için bir savaşta güçlü MARVEL Süper Kahramanları ve Süper Kötülerden oluşan bir ekip oluşturun. marvel strike force 2022

EVRİM ÜZERİNDEKİ GÜÇ
marvel strike force mod menu Her zamankinden daha güçlü olmak için Süper Kahramanlarınızı ve Süper Kötülerinizi giydirin ve yükseltin.

STRATEJİK Hâkimiyet
Dövüşe kimi getirdiğin önemli. Düşmanları alt etmek için kombo hareketler yapmak için belirli Süper Kahramanları ve Süper Kötüleri eşleştirin. 5v5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri, size Marvel Evreninin en büyük kötülerini yenme gücü verir.

EPİK MÜCADELE
Kahramanlarınız tek bir dokunuşla dinamik zincir kombinasyonlarını açığa çıkarırken, çığır açan oyun sinemalarını deneyimleyin.

MUHTEŞEM GÖRSELLER
En sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötüleri olarak görsel olarak çarpıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayın!

Süper Kahraman ekipleri toplanıyor!

Bu sürümdeki yenilikler: • Oyun stabilizasyonu
Marvel Strike Force MOD APK
İNDİR Marvel Strike Force MOD APK 
Infinite Energy/TeamAR Gift
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Instant win • Infinite Energy • TeamAR Gift
MARVEL Strike Force v7.4.1 MOD APK (Reward/Damage/Defense Multiplier)
İNDİR 170 MB

Yorum Bırak