home / Aksiyon / Mobile Legends Bang Bang MOD APK

Mobile Legends Bang Bang MOD APK

Mobile Legends Bang Bang MOD APK
  • Update
  • Version 1.8.21.8943
  • Gereksinim Android 4.1
  • Geliştirici Moonton
  • Tür Aksiyon
  • Google Play
  • Oylar: 437
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 1.3% 1.3%

Ekran görüntüleri

Mobile Legends Bang Bang APK

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor’da kendini burada geliştir! mobile legends bang bang elmas hilesi 2022.

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

mobile legends bang bang elmas,
mobile legends bang bang hile,
mobile legends bang bang hile 2023,
mobile legends bang bang apk oyun indir club,
mobile legends bang bang apk indir android oyun club,
mobile legends bang bang damage hack,
download mobile legends bang bang mod skin hack,
download mobile legends bang bang online mod apk,
download mobile legends bang bang mod apk unlimited diamond,
download mobile legends bang bang offline mod apk,
mobile legends bang bang elmas hilesi,
mobile legends bang bang elmas yükleme,
mobile legends bang bang elmas hilesi 2022,
mobile legends bang bang elmas hilesi 2023,

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

1. Yeni Kahraman: Dövüş Dehası - Yin, İblis Tanrı tarafından bedeni ele geçirilen yetenekli bir Kungfu çocuğu. 2. Yeni Etkinlik: Aspirantlar Birleşiyor artık sizlerle! Özel kostümler kazanma şansı için etkinlikte yerinizi alın. 3. Magic Chess S7, 30/01/2022 00:00:00'da sona erecek ve Magic Chess S8 - Evrim ise kısa bir süre sonra başlayacak.
Mobile Legends Bang Bang MOD APK
İNDİR Mobile Legends Bang Bang MOD APK 
[Only Android 7-13 Devices] You need to install the original apk version to download resources then rename the folder to any name then remove the apk then install the modded apk here. dont open yet the mod menu , go back to your com.mobile.legends folder and rename it back to correct name then you can play now without erro
Show/Hide Mod Bilgisi:
• MAP HACK • DRONE VIEW • UNLOCK SKIN • SERVER CHANGE • UNLIMITED GOLD • 1 HIT SHOT • NO COOL DOWN • UNLIMITED MANA • TOWER NOT ATTACK • MOD MENU User: jokerfree Pass: 123456 Note: 1. Use a SMURF account or a dummy account to test the mode before using your own basic accounts. High risk of getting banned since its modified apk. 2. If you get unknown error in game. Please activate on tower attack in custom before engaging in rank battle.
Mobile Legends v1.8.21.8943 MOD APK [Mod Menu/Map Hack/Unlocked Skin]
İNDİR 272 MB
menu patch ZIP
İNDİR 12 MB

Yorum Bırak