home / Aksiyon / Mortal Kombat APK

Mortal Kombat APK

Mortal Kombat APK
  • Oylar: 37
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 12.74% 12.74%

Ekran görüntüleri

mortal kombat apk son sürüm

mortal kombat apk para hilesi

Mortal Kombat APK

mortal kombat apk’ın içgüdüsel dövüş eylemini deneyimleyin! Bu görsel olarak büyüleyici dövüş ve kart toplama oyunuyla yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir ekip kurun ve dünyanın en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlayın!

MK11 KARAKTERLERİ
mortal kombat apk para hilesi MK11 ekibi, düşmanlarınıza acı çektirmek için benzersiz yetenekler ve güçlü ekip sinerjileriyle dolu, son derece çok yönlüdür. MK11 koleksiyonu MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir ve bunlar konsol muadilleri kadar ölümcüldür! Hatta aynı Fatal Blow’u bile yapıyorlar!

YABANCI 3’e 3 SAVAŞTA MÜCADELE
mortal kombat apk son sürüm savaşçılarından kendi takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için savaşçıları benzersiz sinerjilerle bir araya getirin!

CCG – BÜYÜK BİR KADRO OLUŞTURUN
Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri gibi kıdemli oyuncular da dahil olmak üzere 130’dan fazla Mortal Kombat karakterini toplayın. Kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi Mortal Kombat Mobile’a yeni eklenenleri keşfedin.

KOMPLE ZOR ZORLUKLAR
mortal kombat apk indir Destansı savaşlarda kendinizi kanıtlayın ve yeni Mortal Kombat savaşçılarını kadronuza katmak için bir dizi maçı tamamlayın! Farklı bir Meydan Okumaya katılmak ve Koleksiyonunuzu genişletmek için her hafta tekrar gelin.

ÇOK OYUNCULU FRAKSİYON SAVAŞLARI
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşime girdiği çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’ta diğer oyuncularla rekabet edin ve savaşın. Haftalık ödüller kazanmak için Fraksiyonunuzun liderlik tablosunda üst sıralara çıkın.

Mortal Kombat APK

Feats of Strength’te benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Aksiyon dolu Zafer Duruşları, aşağılayıcı Zafer Alayları ve şampiyonlara layık Savaş Afişlerinin sınırsız kombinasyonlarıyla ustalığınızı göstermek için savaşlar kazanın. Feats of Strength’in kilidini açmak, karakterlerin istatistiklerini de artırır!

AĞIZ AÇILAN ÖLÜMLER
Mortal Kombat Mobile, alametifarikası olan Fatalities’i çarpıcı grafikler ve sizi tam midenizden vuracak üst düzey aksiyon hareketleriyle mobil ortama taşıyor.

DESTANSI GÖREVLERDE ÖDÜLLER KAZANIN
Özel ödüller kazanmak için karakterleri destansı Görevlere gönderin! Outworld’deki yolculuğunuza başlayın ve Netherrealm’e doğru yol alın!

Bu çığır açan ücretsiz dövüş oyununu BUGÜN indirin ve gücünüzü serbest bırakın!

Mortal Kombat APK
İNDİR Mortal Kombat APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
1. Damage multiplier 2. Defence Multiplier (does not work with DOT effects)
MORTAL KOMBAT v5.1.0 MOD APK + OBB (Damage/Defense, Dumb Enemy)
İNDİR 1 GB

Yorum Bırak