home / En İyi Oyunlar / Nextgen Truck Simulator APK

Nextgen Truck Simulator APK

Nextgen Truck Simulator APK
  • Oylar: 39
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 19.09% 19.09%

Ekran görüntüleri

nextgen truck simulator apk para hilesi

Simülatör deneyimine hazır mısınız? Eşsiz bir kamyon ve otobüs simülatörüyle tanışın. Bir kamyon, otobüs ve tofaş sürücüsü olarak, sizi büyüleyici bir sürüş simülasyonuna davet ediyoruz. Bu sadece bir kamyon oyunu değil; aynı zamanda otobüs ve tofaş oyunlarıyla da buluşuyor. Yolculuğunuz boyunca farklı tır ve kamyon senaryolarında kendinizi bulacaksınız.

nextgen truck simulator apk son sürüm Bu simülatör, şahin oyunlarına hayran olanlardan minibüs oyunları arayanlara kadar herkese hitap ediyor. Özellikle tofaş modifiye seçenekleriyle aracınızı kişisel zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Özellikler:

nextgen truck simulator apk Kamyon Simülatör: Çeşitli araçlarla sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Farklı görevlerle yeteneklerinizi sınayın.

Otobüs ve Minibüs Oyunları: Şehir içinde otobüs sürerken yolcularınızı güvenli bir şekilde taşıyın veya minibüsle dar sokaklarda manevra yapın.

Tofaş ve Şahin Oyunları: Tofaş’ınızı modifiye edin ve şahin oyunlarıyla sürüş becerinizi gösterin.

Cargo ve Grand Truck Simulator: Ağır yükleri taşırken kamyon sürüş becerilerinizi test edin. Farklı yollarda cargo taşımacılığının zorluklarına meydan okuyun.

Açık dünya çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte sürüş yapın. Farklı kamyon simülatör görevlerini tamamlayarak en iyi sürücü olma yolunda ilerleyin. Oyunun gerçekçilik seviyesi, sizi bir tır sürücüsü olarak yolların zorluklarıyla baş başa bırakacak.

Bu sadece bir kamyon oyunu değil, gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan tam kapsamlı bir simülatör. En gerçekçi kamyon, otobüs ve tofaş simülasyonunu deneyimlemek için şimdi indirin!

– Fix levels – Add new cars (Niva, Gazel)
Nextgen Truck Simulator APK
İNDİR Nextgen Truck Simulator APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
MOD 1 Unlimited money Unlocked all characters Unlocked all cars Ads removed MOD 2 Free Purchase (you need internet and authorization in Google services). MOD 3 Unlimited Money Unlocked All Car MOD 4 MENU MOD (Chinese) Money +100100 Go to ads & unlock vehicles Unlimited fuel The engine does not heat up Car acceleration
Nextgen: Truck Simulator v1.7.4 MOD APK (Unlimited Money, Fuel, Unlocked) MOD 3
İNDİR 496 MB

Yorum Bırak