home / En İyi Oyunlar / PetrolHead APK Hile

PetrolHead APK Hile

PetrolHead APK Hile
  • Oylar: 248
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 62.8% 62.8%

Ekran görüntüleri

PetrolHead APK Hile

PetrolHead MOD APK

petrol head apk

Yeni en gerçekçi araba sürüş deneyimini yaşa,petrol head apk rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol! PetrolHead 5.0.0 apk

PetrolHead APK Hile Gerçekçi ve Üst düzey grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size sağlayacaktır. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle.PetrolHead apk hile Görevleri tamamla, en iyi arabalara sahip ol ve dünya çapında yarışçılarla mücadele et! petrolhead apk son sürüm

TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini farklı modlar üzerinde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş yeteneklerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile çok oyunculu haritalarda mücadele etmeye hazır ol!

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80’den fazla arabaya sahip ol. Arabalarına en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri seçmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Birçok farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
Kocaman bir harita üzerindeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu kocaman haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye asla ara verme! petrol head hile apk

PetrolHead APK Hile

Görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına göre rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Herkes hangi konunun uzmanı olduğunu görsün!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Doğal ışık içeren görsel dizayn ile yüksek görüntü kalitesinin tadını çıkar ve kendini tamamen bu gerçekliğin içine bırak!

SINIRSIZ ARAÇ DENEYİMİ
Arabanı gerçekçi fizikler ile istediğin gibi kullanmakta özgürsün. İstersen aracın ile drift yarışı yapabilir ve motor gücü yarıştırma etkinliklerine katılabilirsin! Bu sınırsız sürüş deneyiminde gerçek hayatta yapmak istediklerini bu oyunda yapabilirsin!

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Gerçeğine yakın dizayn edilmiş araç mekanikleri ve fiziği ile sürüş yeteneklerini göster. Aracının kontrolü gerçek hayatta da olduğu gibi tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız açık şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve zorlu bölümlerde efsane ol. Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları açık sistem ile test et!

Lunar Kaplan Yeni Yılını Kutlamadan Geçemeyiz! 🐅🏮 - Lunar Kaplan Teması Garaj ve Atölye'ye entegre edildi! 🏮 - Lunar Kaplan Yeni Yılına Özel, isteklerinizle belirlenen 3 yeni araba ve çıkartmalar oyuna eklendi! 🚗🐅 - Artık oyun içindeki sürüş seçeneklerinden, sürücünüzü kapatıp kendi sürüş seçeneğinizi seçebileceksiniz. 😉 - Haritayı büyüttüğünüz zaman arkadaşlarınızın isimlerini görebileceksiniz! 🗺 - PetrolPass 9. Sezon başladı!😎
PetrolHead APK Hile
İNDİR PetrolHead APK Hile 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money Note • To get a lot of money: click on the arrow on the right side of the screen in the main menu, then go to the Gift section and click on any button • To get a lot of gold: go to any career level, open a pause and click on Skip Level.
PetrolHead 5.0.1 MOD APK
İNDİR 1.13 GB
PetrolHead 5.0.0 MOD APK
İNDİR 1.13 GB

Yorum Bırak