home / En İyi Oyunlar / PK XD MOD APK

PK XD MOD APK

PK XD MOD APK
  • Oylar: 494
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 0.93% 0.93%

Ekran görüntüleri

pk xd apk para elmas hilesi son sürüm

PK XD’ye hoş geldin! pk xd para ve elmas hilesi

Bu evreni keşfedip dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılmak istiyor musun?! Bize katıl ve bambaşka bir seviyede eğlenmeye başla! pk xd yeni güncelleme

ARKADAŞLARINLA KONUŞ. pk xd sınırsız para hilesi
Bu dünya senin! Keşfe çıkıp meydan okumalarla yüzleşirken farklı etkinlikler deneyebilirsin: pk xd 0.50.1 apk. dalgaların üstünde dinlen, dondurma ye, güçlendirmeyle yükseklere zıpla, dans et ve topluluğunla eğlen!

SADIK DOSTLAR SAHİPLEN
Sanal sadık dostlar deneyimini üst seviyeye taşıyacak! Oyunda sana eşlik edecek yaygından nadire birçok tatlı yaratığı bul. Onlara iyi bak ve yanında ne kadar gelişeceklerini gör!

AVATARINI OLUŞTUR
Senin karakterin, senin kuralların! İstediğin her şey olabilirsin, sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, son moda kıyafetler ve daha fazlasını dilediğin gibi bir araya getir.

ETKİNLİKLERE KATIL
Keyif alman için sürekli çok özel anlar planlıyoruz! Adanın her yerinde harika süslemelerin yanı sıra meydan okumalar ve temalı eşyaların olduğu Cadılar Bayramı, Bahar ve Yılbaşı gibi etkinliklerimize katıl!

HAYALİNDEKİ EVİ İNŞA ET
Senin için mükemmel evi istediğin gibi süsle. Önündeki tek sınır hayal gücün! Bulut koltuk, dans matı, yumuşak mat, oyuncu koltuğu, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve daha fazlasına göz at!

ARKADAŞLARINA MİNİ OYUNLARDA MEYDAN OKU
Arkadaşlarınla en eğlenceli mini oyunları oyna. Crazy Run’a katılmaya, Sadık Dost Yürüyüşü’nde rekor kırmaya ya da altın kazanmak için pizza dağıtmaya ne dersin? Oyun Merkezi’ne gir ve tüm meydan okumaları kazan!

TOPLULUĞUMUZUN BİR PARÇASI OL
Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimleri sunmak için herkesin önerilerini duymak istiyoruz.

XD Mardi G için yolu aç! Haberler için hazır ol: - Yeni Makav dostlar! - Tüy ve eğlence dolu kaykay ile bisikletler! - Havalı bir kutlama için müzik aletleri! - Eşyalarla dolu yeni bir sürpriz kutu! Hemen oynamaya başla! Etkinlik sınırlı süreliğine geçerlidir!
PK XD MOD APK
İNDİR PK XD MOD APK 
Unlimited Money/Gems/Unlocked
Show/Hide Mod Bilgisi:
• MOD Menu • All Houses Unlocked (It’s visible only for you) *Turn on the mod then start creating Character. Note: Make sure allow permissoin menaully for android 6.0 or above by going to Settings>Apps>PK XD>Permissions>Display over other apps.
PK XD 0.70.1 MOD1 APK (MOD MENU)
İNDİR 170 MB
PK XD 0.70.1 MOD2 APK (MOD MENU)
İNDİR 170 MB
PK XD ORİJİNAL APK
İNDİR 170 MB

Yorum Bırak