home / En İyi Oyunlar / Pocket Love APK

Pocket Love APK

Pocket Love APK
  • Oylar: 107
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 47.42% 47.42%

Ekran görüntüleri

Pocket Love apk

Cep boyutuna küçülün ve eşiniz ve en sevdiğiniz evcil hayvanınızla şirin yeni bir eve taşının! Küçükken her şey daha sevimlidir ve siz ve eşiniz bir istisna değilsiniz 🙂

pocket love apk unlimited money.

Dekorasyona başlama zamanı! Pocket Love, hayalinizdeki eve boş bir alan tasarlamanız için binlerce özelleştirme seçeneği sunar.pocket love mod apk İNANILMAZ showroom’u ziyaret edin ve sevdiğiniz mobilyaları seçin. Son teknoloji insta-nakliye ile siz farkına varmadan orada olacak!

Ve mobilyaların kilidini açtığınızda, karakterleriniz farklı nesnelerle çok sevimli şekillerde etkileşime girecek. Fotoğraf albümünüze eklemek için özel anıların kilidini açın ve farklı anların fotoğrafını çekin. Ayy… Çok tatlı!

Cep Aşkı şu anda Beta’nın başlarında ve evinize oda ekleme (dekorasyon için daha fazlası!) ve hatta komşularınızı ziyaret edebilme ve özel anların kilidini açabilme gibi yeni özellikler getirmeyi planlıyoruz.

Global release build! The game has been fully localized into 13 different languages. We hope you enjoy the Pocket Love experience :)
Pocket Love APK
İNDİR Pocket Love APK 

Yorum Bırak