home / En İyi Oyunlar / Race Master 3D APK

Race Master 3D APK

Race Master 3D APK
  • Oylar: 70
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 28.06% 28.06%

Ekran görüntüleri

Race Master 3D APK

🏎️ Race Master 3D: Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış oyunu

Bir sonraki dönüşte seni neler beklediğini gerçekten bilmediğin bu saçma derecede eğlenceli yarış oyununda parmağını ekrandan ayırma ve her şeye hazır ol.race master apk Sürüşüne ince ayar yap, ayağını gazdan çekme, sonsuz engellerden kaçın ve beklenmedik yeni şeyler sunan süper hızlı, heyecan verici, saykedelik yarışlarda senin kadar çılgın rakipleri yoldan çıkarmaya çalış. Hız ihtiyacını hissediyor musun? race master apk

Çılgın olduğu kadar sezgisel de olan bu yarış oyununda hız, drama, harika arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksin.

🏁 YARIŞI COŞTUR… 🏁

🥇 Takip etmesi zor: Baş döndürücü hızda yarışmak için çok çeşitli yüzeylere ve engellere sahip 33 eşsiz seviye Ayrıca özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 farklı boss, sürüşünü tüyler ürpertici hale getirmeye hazır.

🥇Tüm dünyada yarış: 14 farklı neon aydınlatmaya sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı parkur özelliklerine ve bol ayrıntılı arka plana sahip 7 farklı konumla dışarıda izleyecek her zaman bir şey var.

🥇Garajında neler var? Oyundaki seviyelerde yarışırken toplayabileceğin ve özelleştirebileceğin 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye oyna, arabanın motorunu en yüksek hıza, hızlanmaya ve yol tutuşuna ayarla. İlgi çekici aksesuarlar ekle aracını süslemek için 15 farklı boyadan seç.

🥇 Kükreyişimi Dinle: Yüksek performanslı motorun gürlemesi, lastik gıcırtısı var çarpışan metallerin sesi varken kimin müziğe ihtiyacı olur ki? Race Master 3D’nin zengin ses dünyasının, basit ama çarpıcı grafiklerinin ve pistte her durduğunda ya da ani fren attığında kemiklerini titretecek muazzam çarpışma efektlerinin keyfini çıkart.

🔥 SON CEP YARIŞÇISI 🔥

-New levels! -New cars! -Bug fixes! -New special offer!
Race Master 3D APK
İNDİR Race Master 3D APK 

Yorum Bırak