home / En İyi Uygulamalar / Remini Mod Apk

Remini Mod Apk

Remini Mod Apk
  • Oylar: 50
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 14.97% 14.97%

Ekran görüntüleri

Remini Mod Apk

remini pro apk

Remini Mod Apk eski ve düşük kaliteli fotoğrafları yeniden düzenlemenize ve geliştirmenize yardımcı olan popüler bir mobil uygulamadır. Uygulama, yapay zeka tabanlı teknolojileri kullanarak fotoğrafları netleştirebilir, renklendirebilir ve düzeltebilir, böylece daha canlı ve keskin sonuçlar elde edebilirsiniz. Remini, özellikle tarihi fotoğrafları canlandırmak ve hatıraları korumak isteyen kullanıcılar için ideal bir araçtır.

remini pro apk Yapay Zeka modeli üzerinde sürekli iyileştirmeler yapıyor, memnun kalmanız için yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. En yeni güncellemeler için sık sık kontrol edin.

Uygulama şu dilleri destekliyor: İngilizce, Hintçe, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Modern Çince, İspanyolca ve Tay Dili.

Remini Mod Apk

Tüm premium özelliklere erişmek için abone olun.
• Üyelik süresi: haftalık, aylık, yıllık
• Satın alma işlemini onayladığınızda, ücret Google Hesabınızdan tahsil edilir.
• Satın alma işleminden sonra Hesap Ayaları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilir ve aboneliğin otomatik olarak yenilenmesi seçeneğini kapatabilirsiniz.
• Otomatik yenileme seçeneğini mevcut abonelik süreniz sona ermeden en az 24 saat önce kapatmazsanız, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
• Mevcut abonelik süreniz sona ermeden önceki 24 saat içerisinde yenileme ücreti hesabınızdan tahsil edilir.
• Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, abonelik hakkınız süre dolana kadar aktif olacaktır. Otomatik yenileme devre dışı kalsa da mevcut abonelik süresi için yapmış olduğunuz ödeme iade edilmez.
• Ücretsiz deneme hakkı verilmişse, üyelik satın alındığı sırada deneme hakkından arta kalan süre artık kullanılamaz.

Remini Mod Apk
İNDİR Remini Mod Apk 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
Edit old photos or videos into new ones with ultimate definition. Store edited photos in the History section. Upgrade to Pro account to use its own unique features. User-friendly and easy-to-use interface with display in English. Selfie right on the app and edit directly to get the most satisfying photo.
Remini v3.7.384.202277700 MOD APK (Premium Subscribed) ROOT MOD
İNDİR 35 MB
Remini v3.7.384.202277700 MOD APK
İNDİR 35 MB
Remini APK v3.7.307.202241850 ESKİ SÜRÜM
İNDİR 35 MB

Yorum Bırak