home / En İyi Oyunlar / Roblox Hile APK 2022

Roblox Hile APK 2022

Roblox Hile APK 2022
  • Oylar: 599
  • Yorumlar: 2
Popülerlik 1.17% 1.17%

Ekran görüntüleri

Roblox Hile APK 2022

Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!

Zaten hesabın var mı? Mevcut Roblox hesabınla giriş yap ve sonsuz Roblox çoklu evrenini keşfet.

KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir macera havasında mısın? Dünya genelinde rakiplerle mücadele etmek ister misin? Ya da sadece arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp sohbet etmek mi istersin? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yeni ve heyecan verici şeyler demek.

İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN YERDE BERABER KEŞFET

Eğlenceyi devam ettir. Roblox platformlar arası tam desteğe sahiptir, yani bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One’da ya da VR gözlüğünde arkadaşlarına ve diğer milyonlarca kişiye katılabilirsin.

HAYAL EDEBİLECEĞİN HER ŞEY OL

Yaratıcı ol ve eşsiz tarzını göster! Avatarını bir sürü şapka, tişört, surat, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen bir öğe kataloğu sayesinde oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.

Roblox'un daha iyi çalışması için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. Bu güncellemeler, hız ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.
Roblox Hile APK 2022
İNDİR Roblox Hile APK 2022 
Unlimited Robux/Mod Menu
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Super jumping • Flying • Passing through walls • Slider Jump Height • Lock Camera POV • Troll features Note: This mod needs more testing, and features may work inconsistently/differently.
ROBLOX v2.555.874 MOD APK (GÜNCEL)
İNDİR 128 MB
ROBLOX 2.515.376 MOD APK
İNDİR 128 MB
ROBLOX 2.514.398 MOD APK
İNDİR 128 MB
ROBLOX 2.516.304 NORMAL APK
İNDİR 128 MB

2 Yorumlar

Yorum Yap
  1. Merve

    Bu oyun çok güzel

  2. Merve

    Neredeyse hiç bu kadar güzel bir oyun görmemiştim çok güzel olmuş

Yorum Bırak