home / En İyi Oyunlar / Rope Hero Vice Town APK

Rope Hero Vice Town APK

Rope Hero Vice Town APK
  • Oylar: 35
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.36% 26.36%

Ekran görüntüleri

rope hero vice town apk oyun indir club

 

rope hero vice town apk en son sürüm Süper kahraman oyun uygulamalarını seviyorsanız mavi süper kahramanla en iyi aksiyon oyunumuzu oynamayı deneyin. Sınırsız süper güçleri olan bir ipi vardır.

rope hero vice town apk oyun indir club Yenilenen Vice City, keşfedilmesi her zamankinden daha zorlu ve heyecan verici hale geldi. Vice Town sokaklarında adaletsizliğe karşı savaşın. Deneyim kazanmak ve seviye atlamak için bir binadan diğerine örümcek gibi atlayın. Geliştirilmiş grafik kalitesi ve tamamen yeniden tasarlanmış 3D açık dünya sizi bekliyor!

Şimdi gerçek bir ip kahramanı olma zamanı! Kendinizi RPG öğeleri içeren harika bir üçüncü şahıs kahraman simülatöründe deneyin, yeni bir oyun deneyimi yaşayın ve bolca eğlenin. Şehri keşfederken bir maceraya hazır olun ve nihai süper kahraman olmak için yeni yeteneklerin kilidini açın.

Polisin adaletsizlikle savaşmasına ve yardımcısı şehri suçtan kurtarmasına yardım etmek için süper güçleri kullanın. İp kahramanı, ilginç görevlerde ilerleyerek açık bir dünyada gangsterleri yenecek. Haydutlara karşı savaşın, silahlı meydan okumalara, araba yarışlarına, arena savaşlarına ve çok daha fazlasına katılın!

Ya da tehlikeli bir süper kötü adam olun: polisle savaşmak, şehirde ip kovalamacalarına girmek, arabaları kaçırmak ve kaos yaymak. Heyecan verici açık dünya arayışlarına katılın ve suç patronlarına karşı savaşın. Kaderin senin ellerinde ve bu süper kahraman simülatöründe seçtiğin yola bağlı.

Kahramanınızın çeşitli güçleri var! Süper ip ve mega atlamalar yapma, binalara tırmanma ve güçlü inişler yapma yeteneği ile donatılmıştır. Daha da fazla beceri kazanmak için kahramanınızın seviyesini yükseltin: dayanıklılığınızı, sürüşünüzü ve silah kullanımınızı yükseltin. Ceza adaletsizliğini yenmek için kontrolünüzdeki her şeyi kullanın. Güçlü ipi ve diğer süper güçlerinin yardımıyla kahraman, şehrin sokaklarında olup bitenlerin her zaman farkındadır.

Oyun mağazası önemli ölçüde genişletildi. Oyun tarzınıza uyan her şeyi seçin: tabancalar, pompalı tüfekler, yakın dövüş silahları, lazerler ve süper silahlar. Süper kahraman görevini istediğin gibi yerine getir. Geniş mühimmat yelpazesiyle sizin için doğru silahı seçin ve çok sayıda aksesuar kullanarak karakterinizi özelleştirin. Süper ip kahramanınızı benzersiz yapın!

Heyecan verici mini oyunlar ve aktiviteler için yardımcı kasabayı keşfe çıkın: gangster çatışmaları, yerçekimi silahı mücadeleleri, ATM korsanlığı ve daha fazlası! Bonus ödüller için gizli koleksiyonları keşfedin. Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun!

Güncellenmiş bir araç seti ile Vice City’de dolaşın: plaj arabası, bisiklet, pembe tank, helikopter, uçak ve saldırı makinesi. Farklı arketipleri donatarak daha da güçlü olun: uçak robotu, tank robotu ve hatta bir taş dev!

Çoğu cihaz için optimize edilmiş bu oyun uygulamasıyla suça karşı kahraman savaşını gittiğiniz her yere götürün. İster üst düzey bir akıllı telefonda ister uygun fiyatlı bir tablette oynayın, cihazınıza uyan çarpıcı grafiklerin keyfini çıkarın.

Vice Town’da savaşırken, tehlikeli kötü adamlarla savaşacak ve becerilerinizi test edecek zorluklarla karşılaşacaksınız. Güçlü bir süper kahraman rolünü oynayın ve şehri gangsterlerden kurtarın veya bir mafya patronu olun. Bu şehre adalet getirin ya da cezası olun. Şimdi bu süper kahraman simülatörünü deneyin!

Rope Hero Vice Town APK
İNDİR Rope Hero Vice Town APK 

Yorum Bırak