home / En İyi Oyunlar / Ryuko Shadow Hunter Mod APK

Ryuko Shadow Hunter Mod APK

Ryuko Shadow Hunter Mod APK
  • Oylar: 74
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.47% 26.47%

Ekran görüntüleri

Ryuko Shadow Hunter Mod APK

Efsanevi bir ninja gölge dövüşü savaş oyunu.
Ninja savaşçısı ve samuray dövüş rpg oyunlarının bir karışımını mı arıyorsunuz? O zaman sadece en güçlü efsanevi savaşçının hayatta kalmasına izin veren bu yepyeni gölge ninja macerasını denemelisiniz. Japon oyunları arasında en iyi açık dünya çevrimdışı savaş macerası. 20 yıllık sürgünden sonra geri dönen son bir kılıç avcısı, şimdi en iyi kılıç avcısı ninja oyunlarından birinde canavarları alt ediyor.

İnanılmaz Hikaye
Japonya’nın ilk zamanlarında, samurayların evi olan Kurome olarak bilinen bir bölge vardı. Kurome halkı bir büyü tarafından lanetlendi ve samuray savaşçısının gözleri Siyah oldu ve şeytanlara dönüştü. Bu iblislerle göz teması kuranlar da insan düşmanına dönüştü. Kurome’nin samuray savaşçısı şimdi diğer masum insanları öldürmeye çalıştı. Bu vahşi avcıların karanlığı daha fazla bölgeye yayılıyordu. Bölgenin savunması, son gölge savaşçılarından biri tarafından halledilmelidir.

Epik Patron Dövüşleri
Diğer ninja oyunlarından farklı olarak, bu rol yapma macerası, eski soyuna ait muazzam genişlik ve güzellikteki toprakları korumakla yükümlü bir son gölge savaşçısı olarak oynamanızı sağlar. Bu ninja avcısı, azılı canavarla savaşmak ve büyükbabasını kurtarmak için kötü toprakları dolaşıyor. Yoğun patron dövüşleriyle yüzleşmek için efsanevi gölge savaşçı yöntemleri konusunda eğitildi. Nihai amacınız, büyükbabanızı kurtaran gölge savaşçısı olarak oynamak, Kurome’nin tüm samuray savaşçılarının üzerindeki sihirli laneti sona erdirmektir.

Japon ortamları
Çevrimdışı oyunları seviyorsanız, bunu oynamalısınız. Burada detaylı gölge ninjalarla karşılaşacak, Japon simge yapılarını keşfedecek ve ayrıca Kurome’nin gizli güzelliğini ortaya çıkaracaksınız. Patronlardan kaç ve atla, canavarları kes ve bitiş hareketleriyle düşmanları bitir. Bu, oyun tarzınız için mükemmel karışımı bulmak için ninja suikastçı avlama becerilerini karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmel bir savaş alanı olacaktır.

Diğer çevrimdışı dövüş oyunlarına kıyasla benzersiz özellikler:
– Üç tür katana – Katana, İkili Katana, Büyük Katana
– Karakter seçimi
– Bossları yen
– Gizli öldürme
– Kafa kafaya dövüş
– Silah anahtarı
– Stratejik savunma
– Kritik saldırı
– Hızlı yolculuk
– Birçok savaş alanı

Japon rpg çevrimdışı dövüş oyunları hayranları için
Bu aksiyon rpg, canavar düşmanlarıyla en iyi kılıç dövüşü çevrimdışı oyunlardır. Sadece efsanevi savaşçı hayatta kalacak.
Geri bildiriminiz çok takdir edilecektir.

Ryuko Shadow Hunter Mod APK
İNDİR Ryuko Shadow Hunter Mod APK 
Menu/Money/God mode
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • God mode • Ads removed • Menu Mod
Ryuko 1.0.45 MOD APK
İNDİR - 160 MB
Ryuko 1.0.44 MOD APK
İNDİR - 160 MB
Ryuko 1.0.46 NORMAL APK
İNDİR - 160 MB

Yorum Bırak