home / Aksiyon / Shadow of Death 2 MOD APK

Shadow of Death 2 MOD APK

Shadow of Death 2 MOD APK
  • Oylar: 115
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 32.61% 32.61%

Ekran görüntüleri

Shadow of Death 2 MOD APK

shadow of death 2 mod apk unlimited money in başarısının devamı – dünya çapında 30 milyondan fazla indirmeye sahip bir hack and slash oyunu. shadow of death apk

Shadow of Death 2, yüzlerce savaş deneyimine sahip efsanevi bir şövalye olan Maximus hakkında çevrimdışı bir RPG dövüş oyunudur. Hepsi adaletsizliğe karşı savaşmak ve bir zamanlar birlikte yaşadığı ve bir zamanlar sevdiği Aurora’ya ışığı geri getirmek için.

Savaşlara hazır olun! PvP savaşlarına katılın, güçlü rakiplere karşı savaşın ve Shadow of Death 2’nin mistik dünyasında heyecan verici maceraları deneyimleyin.

EPİK KARAKTERLER
Şövalye mi, ninja mı yoksa savaşçı mı? Yaklaşan haçlı seferlerinde hangi karakteri seçeceksiniz? Kendinize bir favori edinin ve dünyayı birlikte keşfedin.

ÇEŞİTLİ MÜCADELE TARZLARI
Aurora bölgesinde nazik bir şövalyeye, bir ninja ustasına veya cesur bir savaşçıya dönüşün. Her biri, düşmanları bitirmenize yardımcı olmak için farklı beceri setleri kombinasyonlarıyla tamamen özelleştirilebilen benzersiz bir dövüş stili ile birlikte gelir. Silahları yükseltin, becerilerinizi yükseltin, ardından güçlü kombinasyonlar veya nihai bir darbe zinciri ile rakiplerinizi yenin.

MUHTEŞEM KARANLIK DÜNYA
Onlarca yepyeni haritayla karanlık dünyayı fethedin. Büyük Bataklık’a, Karadeniz’e ve diğer birçok gizemli ülkeye doğru ilerleyin. Destansı meydan okumalar ve savaşlar karanlıkta sizi bekliyor, burada Leviathan – yıkımın nefesi ile efsanevi ejderha ile savaşma şansınız olabilir!

BÖLGEYİ YÖNETEN İğrenç CANAVARLAR
Sadece efsanelerde var olan destansı canavarlarla çarpış. Dikkatli ol! Becerilerinizi ve ekipmanlarınızı kapsamlı bir şekilde geliştirmezseniz, şiddetli savaşlarda kendinizi kaybedebilirsiniz.

EFSANEVİ EKİPMAN KOLEKSİYONU
Kendinize çeşitli efsanevi ekipmanları toplamak için çok çalışın. Her korkunç savaştan sonra dişlilerinizi toplayın, ardından Shadow of Death 2 dünyasına ilerlerken gücünüzü artırmak için hepsini yükseltin.

ÖZEL ÖZELLİKLER
– Hack ve slash hayranlarını tatmin eden rol yapma oyunu
– Eşsiz dövüş stillerine sahip 3 farklı karakter
– Çeşitli görünümler ve silahlarla karakterlerin görünümünü özelleştirin
– Çevrimdışıyken bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın
– Çevrimiçi PvP savaşlarında kendinize meydan okuyun

BLOOD TOWER - a brand new Blood Tower shall be available to all. "Once the beacon of mankind, an illustrious gleaming tower from whence the old king ruled over his kingdom. Now it's the Blood Tower, enshrouded by darkness. Luring every conqueror come and set their sights to the highest floor treasure. Or into their own madness." You will be rewarded for defeating the enemies of each floor. Climb to the top, if there is, and the forgotten treasure is rightfully yours.
Shadow of Death 2 MOD APK
İNDİR Shadow of Death 2 MOD APK 

Yorum Bırak