home / En İyi Oyunlar / Simcity Buildit MOD APK 2023

Simcity Buildit MOD APK 2023

Simcity Buildit MOD APK 2023
  • Oylar: 168
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 59.9% 59.9%

Ekran görüntüleri

Simcity Buildit MOD APK 2023

simcity apk

Simcity Buildit MOD APK 2023 Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. simcity buildit mod apk Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap.simcity buildit hile 2022. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!

ŞEHRİNE HAYAT KAT
Gökdelenler, köprüler, parklar ve çok daha fazlasını inşa et! Vergi akışını sağlamak ve şehrini büyütmeye devam etmek için binaları stratejik olarak konumlandır. Trafik ve kirlilik gibi gerçek yaşama dair sorunları çöz. Enerji santralleri ve polis karakolları gibi hizmetler sağla. Büyük bulvarlar ve tramvaylar ile trafiğin akmasını sağla.

HAYAL GÜCÜNÜ HARİTADA YANSIT
Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa et ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi özel kent simgelerinin kilidini aç. Yeni Nesil Şehirler ile yeni teknolojiler keşfederken spor stadyumları ile atletik olmaya devam et. Şehrini nehirler, göller ve ormanlarla süsle ve sahil boyu ya da dağ yamaçlarında genişlet. Her biri kendine özgü mimari tarza sahip Güneşli Ada veya Dondurucu Fiyortlar gibi coğrafi bölgelerin kilidini aç. Her zaman şehrini benzersiz kılacak yeni ve farklı bir şeyler var.

Simcity Buildit MOD APK 2023

YOLUNU ZAFERE ÇEVİR
Simcity Buildit MOD APK 2022 Şehrini canavarlara karşı savun ve Kulüp Savaşlarındaki diğer başkanlarla rekabet et. Kulüp arkadaşlarınla kazanma stratejileri belirle ve diğer şehirlere savaş ilan et. Savaş başladığında, rakipler üzerinde Disko Hortumu ve Bitki Canavarı gibi çılgın felaketler başlat. Savaşta kullanmak veya şehrini iyileştirmek için değerli ödüller kazan. Ek olarak, haftalık görevleri tamamlayabileceğin ve Lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğin Başkanlar Yarışında diğer oyuncularla karşılaşmalara katıl. Her yeni yarışma Sezonu, güzel şehrine yeni ve benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLAN VE TAKIM OLUŞTUR
Diğer üyelerle mal ticareti yapmak ve stratejiler ile uygun kaynaklar hakkında konuşmak için Başkan Kulübüne katıl. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına yardımcı olmak ve kendi kişisel vizyonunu tamamlamak üzere destek almak için iş birliği yap. Büyük yapılar inşa et, birlikte çalış ve diğer Başkanlara liderlik yapıp kendi şehrinin hayata geçmesini izle!

——-

SimCity BuildIt, yeni Başkan Geçişi Sezonu ile kuzeye doğru ilerliyor. Olavinlinna Kalesi ve Helsinki Katedrali gibi görkemli binalarla Finlandiya'nın uçsuz bucaksız manzaralarını inşa et. Göller, huş ağaçları ve yazlık dağ evi ile doğaya atıl ve kendine ait huzurlu bir ortam oluştur. Buna ek olarak Şehir Tasarımı Yarışmalarına Ligler getiriyoruz. Yaratıcılığını göster ve daha iyi ödüller kazanmak için diğer azimli şehir mimarlarıyla rekabet et! Keyifli inşalar dileriz!
Simcity Buildit MOD APK 2023
İNDİR Simcity Buildit MOD APK 2023 
Unlimited Money/Level10/Keys
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Simoleons • Unlimited SimCash • Unlimited NeoSimleons • Unlimited Golden Keys • Unlimited Platinum Keys • Level 32 Note • Unlimited Money/Key. In the beginning, you have 25000 Simoleons and 50 SimCash. You will feel that the number is very small when upgrading major works. You can only use SimCash when really needed. The MOD version will solve all your financial difficulties in this game. It gives you an infinite amount of money (including SimCash, Simoleons, Key)
SimCity BuildIt v1.51.1.117257 MOD APK (Unlimited Money)
İNDİR 145 MB
ORIGINAL APK
İNDİR 145 MB
SimCity BuildIt v1.51.1.117257 MOD2 APK (Unlimited Money)
İNDİR 145 MB

Yorum Bırak