home / Action / Sky Fighters 3D APK

Sky Fighters 3D APK

Sky Fighters 3D APK
  • Oylar: 22
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 7.41% 7.41%

Ekran görüntüleri

gökyüzü savaşçıları 3d apk

gökyüzü savaşçıları 3d apk Herkesin dikkatine! Saat üç yönündeki düşmanlardan saldırı geliyor! Güvenlik kapısı açıldı ve uçuş kısıtlamaları kaldırıldı. Askerler, saldırıya hazır olun! Daha yeni hava kuvvetlerine katılmış bir asker olarak, görevin saval uçaklarını kullanarak düşmanları vurmek, düşman gemilerini avlamak ve düşmanların tüm bünalarını yok ederek en sonunda savaşta zafer kazanmak!

Uçuş teknolojilerini geliştir, savaş ekipmanlarını güçlendir ve gelen düşman saldırısı dalgalarına karşı en uygun zamanda karşı saldırı yaparak ölümüne savaş! Ülkenin onuru, ordunun görevleri vs hepsi senin elinde! Şimdi hemen başla, uçağına bin, havalan ve saldır!

Oyun Özellikleri:
– Geniş savaş alanı ile özgürce uçmanın keyfine var
– Denizden, karadan ve havadan düşman her yerden saldırıyor, kurşun yağmurlarının arasından geçerek en gerçekçi heyecanları yaşa
– 10 mükemmel savaş uçağı, onlarca yedek parça ile en güçlü savaş uçağını dilediğin gibi oluştur
– 48 farklı etap, 4 farklı mod ve zengin içerik ile savaşmanın sonsuz eğlencesini hisset

Climb into the cockpit of your favorite fighter aircraft, get ready to take-off, and soar into the skies brimming with visceral dogfights!

Fly solo as a lone wolf or command a fleet of acrobatic aircraft to establish air superiority over the battlefield. Perform dizzying acrobatic maneuvers, get the enemy in your sights and hit the trigger to shoot them down. Become the supreme lord of the skies in Sky Fighters now!

Game Features:
– 48+ realistic missions including air-to-air and air-to-surface combats
– Pilot 10+ authentic planes with rich weapons customization
– Amazing 3D graphics, intuitive controls and immersive gameplay

Sky Fighters 3D APK
İNDİR Sky Fighters 3D APK 

Yorum Bırak