home / En İyi Oyunlar / Süper Stilist Moda Kombinleri APK

Süper Stilist Moda Kombinleri APK

Süper Stilist Moda Kombinleri APK
  • Oylar: 151
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 46.12% 46.12%

Ekran görüntüleri

süper stilist moda kombinleri apk

Süper Stilist APK

Süper Stilist Moda Kombinleri APK, oyunculara moda dünyasında kendi tarzlarını oluşturma fırsatı sunar. Oyuncular kıyafetleri seçerek ve aksesuarları eşleştirerek benzersiz görünümler yaratabilirler. Bu oyun, moda tutkunları için yaratıcı bir deneyim sunar.”

süper stilist apk android oyun club FLAŞ HABER: Şehirdeki yıldızlara yeni bir moda stilisti lazım ve bu kişi sensin! Bu moda hikayesi oyununda her şey ağızdan ağıza yayılıyor. Doğru kıyafeti ve tarzı bul ki müşterilerin artsın. Görücüye çık! Bu moda hikayesi oyununda Müşterilerinle süslü püslü etkinliklere katıl ve onlara Stylagram için fotoğraf çek, böylece onlar da senin kıyafetlerin ve stil yeteneklerinle gösteriş yapsınlar.
Çılgın alışveriş, giyinme ve makyaj yeteneklerini paraya çevirebileceğini yeni fark ettin… süper bir stilist kız olarak! Artık birisi, birisinin birisi sana gelecek çünkü sen onları nasıl giydireceğini bilen kızsın. Müşterilerin için mükemmel stilist görünüşü oluştur. Müşterilerine VIP etkinliklerde katıl ve fotoğraflarını çek, böylece dünya senin ne kadar yetenekli olduğunu görebilsin.

Süper Stilist Moda Kombinleri APK

Özellikler:
> Bu mükemmel moda hikayesi oyununda bir moda stilisti işi kur ve etkileyici müşteri sayısına ulaş.
> Müşterilerini, gündelik randevu gecelerinden kırmızı halı prömiyerlerine kadar, belirli etkinliklere gururla giyebilecekleri muazzam tarzlarda giydir.
> Kıyafet satın almak için stilist bankanı kullan ve eşyaları müşterilerine sattığında kar et.
> Müşterilerinin ne aradığını dikkatle dinleyerek farklı koleksiyonlardan kıyafetleri akıllıca seç.
> Ne kadar iyi yaparsan, o kadar fazla kıyafet koleksiyonu açarsın.
> Doğru aksesuar ve can alıcı ayakkabılar olmadan hiçbir kızın görünüşü tamamlanmış sayılmaz. Süper stilist apk hile.
> Eğer müşterilerinin seni arkadaşlarına tavsiye etmesini istiyorsan baştan aşağı mükemmel görünmeleri gerekli! Kızlara unutulmayacak bir saç stili yap.
> Müşterilerine öyle makyajlar yap ki tüm kızlar kıskançlığından çatlasın.
> Makyajlarını yaptıktan sonra onlara ünlü dolu etkinliklerde eşlik et ve Stylagram’ları için moda stiline uygun fotoğraflarını çek. Seni etiketlediklerinden emin ol! Bir moda masalı gerçek oluyor!

Haberler muhteşem Stilistler! Seviye Yükseltme Etkinliğini kaçırmayın ve Özel Ödüller kazanın! 21 Şubat Birthstone Koleksiyonu: Ametist 22 Şubat Yeni Fantezi Kıyafet: Beyaz Melek 23 Şubat Labirent Etkinliği: Ödül Açmak İçin Para Kazan 25 Şubat Yeni Saç Aksesuarları: Cazibe! 2 Mart Görev Akını Etkinliği 4 Mart Aksesuar İndirim 7 Mart Yeni Fantezi Kıyafet: Güneş Tanrıçası 9 Mart Yeni Mini Koleksiyon: Mini Siyah Elbise 11 Mart 20 YENİ SEVİYE! Görülecek çok eğlence var! Tarz Kal
Süper Stilist Moda Kombinleri APK
İNDİR Süper Stilist Moda Kombinleri APK 
Sınırsız Para - Energy
Show/Hide Mod Bilgisi:
MENU MOD Unlimited Energy Unlimited Money
Super Stylist v3.1.01 MOD APK + OBB (Unlimited Money, Energy)
İNDİR 1.56 GB

Yorum Bırak